|E enjte, Korrik 27, 2017

Kastro Ziso kundër portaleve 

Pas publikimit të fotove ku ishte plagosur dhe dy versioneve të tij në Instagram, kantautori Kastro Zizo ka sulmuar përmes një statusi në Facebook portalet

 “Sa e thjeshte eshte te manipulosh kte vend! Imagjino…me teket mua te shkruaj cte dua dhe menjehere behet lajm me dixhitura “si ti teket” gazetarit!…E verteta e ketij vendi eshte shume e hidhur. Qellim kisha manipulimin e thjeshte qe mund ti behet ketij populli…jo nga une por nga “Ata” qe e kane bere dhe po e bejne cdo dite ne kurriz tone. Pashe edhe shume njerez te peshtire qe u gezuan me plaget e mia, sic pashe dhe shume te tjere qe sado pak u ndjene keq per to. Jemi vertete popull i cuditeshem por une ende besoj se bashke mund te bejme shume…dhe ktu se kam fjalen qe te shporrim ata qe me gjykojne si “mallist” por edhe atyre ti japim nje mundesi per te perceptuar jeten me bukur! P.s si perfundim s’jam per biçiklete! Mpuq…,”-shkruan Kastro në Facebook.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ksamilit të ‘mbarsur’ i plasin ujrat (foto e video) https://t.co/fz40qwG8vP https://t.co/U6TAxehqG0
11,300 people follow ALB365
Twitter Pic NateMain Twitter Pic AnilaLil Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dyfishohet pagesa e prurjes së pensionit në shtëpi nga posta.

Tiranë - Posta Shqiptare ka dy fishuar tarifën e shërbimit për dorëzimin e pensioneve të pleqërisë nëpër shtëpi. Kjo do të...

Close