|E enjte, Korrik 27, 2017

Kastro Ziso – Tregu muzikor si tregu i kafshëve 

Gjatë intervistës në “Thumb” Kastro Zizo ka folur për këngëtarët, të cilët blejnë klikimet por nuk mund të mos përmendte dhe diçka nga jeta private.

Kastro ka thënë se shumë këngëtarë të estradës blejnë klikimet dhe për këtë arsye disa këngë kanë miliona klikime në Youtube.

“Disa hanë bukë nga kjo gjë, unë ha bukë me punë të tjera. Këtu nuk flas për të gjithë artistët sepse ka edhe artistë shumë të mirë si Besa, Elvana, Flori, Getoari kurse disa të tjerë fitojnë vetëm nga klikimet”-ka thënë ai.

Një shembull konkret që tregon këngëtari është se kënga e tij “Papa love” është shumë e pëlqyer nga publiku por ka vetëm 250.000 klikime për 2 vjet kurse disa këngë të tjera marrin 1 milion klikime për vetëm një javë. Për Kastron tregu muzikor është kthyer në “ tregun e gjësë së gjallë”.

Përveç kësaj këngëtari flet për jetën e tij private dhe thotë: “ Nuk dua të shes skupet e mia me femra dhe gra”.

Ai pranon se 2 femrat që ka bërë fëmijë i ka dashur vërtetë, por është dashuruar edhe me femra të tjera për 3 ditë ose maksimumi 2 -3 muaj. Pavarsisht historive të dashurisë që ka patur ai përsëri nuk heq dorë nga martesa dhe ku i dihet Kastro mund të martohet përsëri një ditë./Blitz.al/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ksamilit të ‘mbarsur’ i plasin ujrat (foto e video) https://t.co/fz40qwG8vP https://t.co/U6TAxehqG0
11,300 people follow ALB365
Twitter Pic NateMain Twitter Pic AnilaLil Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
A po fluturon Olta Gixhari ?

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari shumë shpesh sjell foto provokative me forma seksi nëpër rrjetet sociale. Këto ditë të...

Close