|E shtunë, Tetor 21, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Greta e TV ‘Zjarr’ – Ermal Mamaqit/ Vlera nuk qëndron tek ‘pjeshka’

Greta Hoxha, spikerja e TV “Zjarr” që jep lajme me dekolte te zbuluar, për një çast i ka humbur nervat me moderatorin dhe aktorin Ermal Mamiqi. Juristja dhe modelja  nuk është pajtuar me një deklaratë të fundit të Ermalit, madje tallet me të. Greta kujtone se, kur ka qen ne te njejtin pane, Ermali ka folur per antivlerat ne daljet skenike. “Wow, Ermali dikur na fliste per ‘antivlera’! Sa ...Full Article

Të ikurit nga “Portokallia”, ja konfliktet që patën

Shumë shqiptarë brenda dhe jashtë vendit sa herë që vjen e diela, prej shumë vitesh tashmë janë mësuar dhe mezi presin të shohin një nga ‘show’-t humoristik më të famshëm në vend, “Portokalli”. Një kast aktorësh të shumtë dhe vërtetë të talentuar, kanë bërë që ky ‘show’ të jetë i suksesshëm për shumë vite radhazi. Por, për një arsye apo për një tjetër, shumë prej aktorëve nisën të largoheshin, ...Full Article

Cristiano Ronaldo hyn “mbles” për James Rodriguez

Futbollisti i njohur i Real Madrdit, Cristiano Ronaldo ka një miqësi mjaft të mirë me futbollistin kolumbian, James Rodriguez. Ky i fundit, përveç një fanele të re pas kalimit në klubin Bayern Munichut, është bërë e ditur se ka nisur edhe një romancë të re. Ai dhe modelja ‘e nxehtë’ ruse, Helga Lovekaty, flitet se janë ndër çiftet më të reja në shoubizin ndërkombëtar. Madje thuhet se takimi i ...Full Article

Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi vijojnë karrierën muzikore edhe në SHBA

Dy artistët e njohur shqiptarë Mira Konçi dhe Shpetim Saraçi janë larguar nga Shqipëria vetëm pak muaj më parë. Çifti i njohur shqiptar po jeton në SHBA. Ishte vetë kompozitori Saraçi ai që e dha lajmin e largimit, duke u shprehur i zhgënjyer nga Shqipëria. Kur ata ndodheshin në Shqipëri, veprimtaria e tyre artistike ishte më e rrallë në skenë, por duket se dy artistët janë angazhuar seriozisht në ...Full Article

Paris Jackson zhvishet nudo me të mbushur 19 vjet

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh dokumenton jetën e saj të përditshme në Instagram. Por, Paris Jackson e përdori këtë platformë së fundmi për të publikuar disa imazhe mjaft ‘të nxehta’ për ndjekësit e saj, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi. Ajo publikoi një fotografi në të cilën u shfaq e zhveshur komplet, duke reklamuar vetëm të brendshmet e markës ‘Calvin Klein’. Vajza e të ndjerit Michael Xhekson nuk ...Full Article

Princ Leka me miq dhe alkooli ‘lumë’ (foto)

Gjithmonë seriozë dhe shumë larg jetës së zhurmshme. Jeta e familjarëve të monarkive kudo në botë është dukur e mërzitshme për shkak të rregullave strikte. Këtë herë Princ Leka ështtë parë jashtë kornicave të Pallatit Mbretëror. Ai është parë krah reperit të njohur shqiptar Noizy. Në tavolinë dallohen qartë shishet e alkoolit. Fotoja e tij nga jeta e natës është publikuar në Instagramin e Noizyt. ‘Më thuaj me kë rri, ...Full Article

Ish banoria e Big Brother pozon nudo

Ish-banorja e Big Brother Tea Zhuli ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka pozuar tërësisht nudo. Ajo duket më në formë se kurrë, duke kujtuar se Tea ka qenë gjithnjë një nga vajzat më seksi të këtij reality show. Mesa duket bukuroshja ka vendosur të nisë karrierën e saj në fushën e modelimit. Këtë herë ajo të jetë imazhi i një marke syzesh. Ajo duket ...Full Article

Zënka/ Blac Chyna i thyen telefonin fotografit

Blac Chyna dyshohet për një akt vandalizmi, pasi ia ka thyer telefonin një fotografi. 29-vjeçarja është xhiruar teksa po dilte në një rrugicë luksoze dhe e ka kërcënuar paparacin që po i bënte fotografi gjatë kohës kur po dilte nga një klub nate. Ajo nuk ka dashur ta fotografojnë (Entertainment Tonight) Nëna e dy fëmijëve mësohet t’i ketë bërtitur: “Mu hiq sysh” dhe ia ka hedhur telefonin në tokë gjatë ...Full Article

Modelia/ Del toples në dritare të makinës, goditet për vdekje (video)

Modeja ruse ka pësuar një goditje vdekjeprurëse në shtetin e Republikës Dominikane. E gjithë ngjarja teksa bukuroshja ishte varur në dritaren e veturës gjersa ajo ecte me shpejtësi të madhe. Madje, Natalia Borodina për të rritur adrenalinën edhe të vozitësve të tjerë kishte hequr reçipetat. Borodina është 35-vjeçare dhe muaj më parë ka sjell në jetë një vajzë. Mediat raportojnë se ajo humbi jetën pasi goditi një shtyllë ndërsa ...Full Article

Cikalleshi baba për herë të parë

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia. Futbollisti 27-vjeçar ka treguar se është bërë prindër i një vajze të pagëzuar me emrin Rajna. “Zyrtarisht Baba ! Falënderoj Zotin që më bëri të përjetoj sot parajsën e kësaj bote ! RAJNA”, ka ...Full Article
Page 1 of 15412345678...2030405060...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365