|E mërkurë, Janar 24, 2018

Th@shetheme

4 klerikët shqiptarë "pre" e "Charlie Hebdo" .

Francë – Katër klerikët shqiptarë që morën pjesë në parakalimin e Parisit kanë qënë “pre” e numrit të fundit të revistës satirike franceze “Charlie Hebdo“, e sulmuar më datë 7 janar ku mbetën të vrarë 12 persona, i ka dedikuar një karikaturë edhe delegacionit të klerikëve shqiptarë që morën pjesë të dielën në “Marshmin e Paqes” në Paris. Në këtë karikaturë shfaqen 4 klerikët me dixhiturën “Je suisCharlie” (Unë ...Full Article

Limon në formë speci .

Turqi – Pronari i një plantacioni me agrume në Turqi thotë se edhe vetë ishte befasuar shumë kur ka parë frytet e limonit që zhvillohen në formë të specave të gjata dhe se menjëherë ka vënë në dijeni ekspertët nga administratës shtetërore për dukurinë. Frytet e limonit, sipas TRT.net, që për nga pamja e jashtme ngjasojnë më shumë me specat, tërheqin vëmendjen e kalimtarëve në plantacionin e agrumeve në ...Full Article

Katie Cassidy nxjerr “zogun” tek ‘Golden globe’ (fotot)

Kjo është aktorja amerikane Katie Cassidy që në tapetin e kuq të “Golden Globe 2015”, ka ofruar një skenë më shumë se të nxehtë. E çara e madhe e fustanit u ka lënë mundësi paparacëve të gjejnë edhe pjesët më intime të bukuroshes artiste dhe këngëtare të “Arrow”, ku poshtë fustanit dukej sikur s’kishte veshur asgjë.     alb365.com  Full Article

Katie Cassidy nxjerr “zogun” tek 'Golden globe' (fotot)

Kjo është aktorja amerikane Katie Cassidy që në tapetin e kuq të “Golden Globe 2015”, ka ofruar një skenë më shumë se të nxehtë. E çara e madhe e fustanit u ka lënë mundësi paparacëve të gjejnë edhe pjesët më intime të bukuroshes artiste dhe këngëtare të “Arrow”, ku poshtë fustanit dukej sikur s’kishte veshur asgjë.     alb365.com  Full Article

Pse qeshën të mbijetuarit e Charlie Hebdo kur takuan presidentin francez ?! (video)

Francë – Të çuditur, ata që po ndiqnin drejpërdrejt marshimin e solidaritetit në Paris vune re se, tek të mbijetuarit e redaksisë së Charlie Hebdo, në kulm të dhimbjes e seriozitetit takuan presidentin Holond, ia plasën të qeshurës. Një e qeshur që zgjati vetëm pak sekonda, por sidoqoftë nuk kaloi pa u vënë re. Shkak i saj ishte … një glasë zogu. Pikërisht në atë çast një pëllumb lëshoi jashtëqitjen e tij ...Full Article

Bie në rrjetë peshkaqeni 5 metra . (fotot)

Lezhë – Në rrjetat e peshkatarëve të Shëngjinit ra mbrëmë një Peshkaqen rreth 5 metra i gjatë. Peshkatarët e kapën atë në afërsi të Kepit të Rodonit. Sipas tyre bëhet fjalë për një lloj Peshkaqeni të pazakontë për ujërat e Adriatikut. Ai konsiderohet si mjaft i rrezikshëm. Peshkatarët thonë se ditët e fundit kanë vënë re disa tufa peshkaqenësh në këto ujëra, të cilët u vihen nga pas anijeve ...Full Article

Nisin hetimet për publikimin e fotos së vajzës së çiftit Obama .

USA – Çifti i Parë amerikan, Barack dhe Michelle Obama, janë munduar vazhdimisht që vajzat e tyre t’i mbajnë larg syrit të publikut, mirëpo kjo po bëhet gjithnjë më e vështirë me kalimin e viteve. Në Instagram është publikuar një fotografi e vajzës së madhe të presidentit të SHBA-ve. Megjithëse nuk dihet se kush e ka bërë dhe kush e ka publikuar fotografinë, nga Shtëpia e Bardhë njoftojnë se ...Full Article

Rita Ora bie nga karrigia e “The Voice UK” . (fotot)

UK – Pasi u kritikua për veshjen e saj të ekzagjeruar në një program të BBC, bukuroshja me origjinë shqiptare Rita Ora, është rikthyer në qendër të vëmendjes, këtë herë pasi u rrëzua nga karrigia në debutimin e saj si gjyqtare tek “The Voice UK”. Siç raporton tabloidi britanik Dailymail, që sjell dhe foto ekskluzive nga ky moment, Rita u mahnit kaq shumë nga zëri i njërit prej konkurentëve ...Full Article

Skena sexi me veshje islamike , kërcënohet me vdekje porrnostarja .

Pornostarja libaneze Mia Khalifa është kërcënuar me vdekje, pasi ka xhiruar skena seksi me një veshje islamike. 21-vjeçarja që jeton në Miami ka rreth 100 mijë ndjekës në rrjetin social “Twitter”, ku merr komplimente por edhe kërcënime të shumta. Dikush ka publikuar në internet një foto të terroristëve të ISIS duke prerë kokën e vajzës, si paralajmërim për pornostaren. Por Mia Khalifa duket se nuk është shqetësuar aspak nga këto ...Full Article

€€€Canta e Spiropalit 1 640 Euro .

Tiranë – €€€Canta e drejtoreshës së Doganave ka tërhequr vëmendjen e koordinatorit të PD-së Julian Deda, i cili pasi ka bërë disa kërkime në internet ka zbuluar se çanta kushton të paktën 1640 euro. Deda ka publikuar një fotografi të Spiropalit, në faqen e tij në “Facebook”, duke ngjallur një debat mes tij dhe drejtoreshës së Doganave. “Meqë drejtoresha e Doganave është në kufirin e varfërisë së të jetuarit, ...Full Article
Page 139 of 165« First...102030...137138139140141...150160...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365