|E martë, Tetor 24, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Pesë lëvizjet në sex që do ta kënaqni çdo mashkull.

Po ju zbulojmë lëvizjet të cilat do ta kënaqin kureshtjen e tyre, do ta bëjnë temperaturën e trupit të zjarrtë dhe do t’i ofroni kënaqësi të paharrueshme. Provojini! 1. Ndalojani çdo lëvizje, ndërkaq ju përvishuni punës Hipni të dashurit tuaj dhe kur të rregulloheni mirë sipër tij merrni situatën në dorë, ndërkaq ai nuk bën të lëvizë fare dhe ju kontrolloni shpejtësinë dhe lëvizjet, transmeton Telegrafi. 2. Rrëshqitni mbi ...Full Article

Arben Duka : Shumica janë bërë të flasin me vete!

Prej disa orësh po qarkullon në rrjetin social facebook një poezi e Arben Dukës i cili njihet për humorin e holl dhe thumbues  ndaj çdo qeveria e qeveritari. Shumica janë bërë të flasin me vete! Ç’po këndon bilbili, me oi-oi, dhe thotë se “Rilindja”, s’është në terezi! Vetëm për fitore, qeveria flet, duket se jeton, në tjetër planet! Duket qeveria, me popull u tall, se nuk i ka zgjidhur, ...Full Article

Pallati i bardh i "Sulltanit" Erdogan. (fotot)

Turqi – Pallati i ri presidencial në Turqi, “Pallati i Bardhë” Rexhep Tajip Erdogan «Ak Saray», sot hap dyert e saj për të mirëpritur atë.  Pallati Presidencial ka 1000 dhoma dhe zyra, të cilat zënë një sipërfaqe prej 40.000 m2 . Ndërtesa e re, jashtë Ankarasë.Ndër të tjera, ka salla dhe fusha zyrtare mikpritjen, ndërsa tipar kryesor i kompleksit është pasuri unike. Në të vërtetë, zyra e presidentit turk, ...Full Article

Pallati i bardh i “Sulltanit” Erdogan. (fotot)

Turqi – Pallati i ri presidencial në Turqi, “Pallati i Bardhë” Rexhep Tajip Erdogan «Ak Saray», sot hap dyert e saj për të mirëpritur atë.  Pallati Presidencial ka 1000 dhoma dhe zyra, të cilat zënë një sipërfaqe prej 40.000 m2 . Ndërtesa e re, jashtë Ankarasë.Ndër të tjera, ka salla dhe fusha zyrtare mikpritjen, ndërsa tipar kryesor i kompleksit është pasuri unike. Në të vërtetë, zyra e presidentit turk, ...Full Article

Kallashi shkel 1 milionshin. (video)

Sabiani dhe Marseli bashkë me Petron janë të njohur për krijimin e hiteve, por bashkëpunimi i tyre me Kallashin, ku ajo është muzë e këngës “Hit Hit” ka bërë që pa u bërë java të kalojnë një milion klikime në youtube.com “Hit Hit” është një këngë ku marrin pjesë tre këngëtarë, Sabiani, Marseli dhe Petro por vëmendja më sa duket koncentrohet tek valltarja Kallashi. Kjo këngë, video e të ...Full Article

Emily Ratakjowski dëshiron sex të rastit.

Aktorja 23 vjeçare Emily Ratakjowski ka folur në një intervistë për jetën e saj seksuale. “Ndihem me fat sepse mund të vesh çfarë të dua, mund të fle me kë të dua, të kërcejë me kë të dua dhe të jem prap feministe”. Emily u shpreh në revistën Cosmopolitan se ajo është gjithashtu një fanse e seksit rastësor. Ratakjowski me fizikun që ka sigurisht nuk e ka problem t’i bëjë ...Full Article

Ja arsyeja pse femra do sex çdo natë .

Lodhja, rutina, fëmijët dhe një sërë problemesh të tjera nuk kanë fund. Gjithë kjo ngarkesë reflektohet në mënyrë direkte në shtrat duke zbehur ndjeshëm intensitetin e raporteve seksuale mes bashkëshortëve. Shkrimtarja amerikane Meg Conley rendit pesë arsye se pse çdo femër duhet të bëjë dashuri me partnerin çdo natë. – Sepse përveç të qenit nënë që kujdeset për fëmijët dhe shtëpinë, femra është edhe grua dhe dashnore. Zbulimi i ...Full Article

Bëhen publike fotot nudo të së dashurës së Adnand Jonuzajt. (fotot)

Të dashurës së Adnan Januzajt, Ariana Grandes, i janë publikuar fotot nudo. Ndoshta kjo është arsyeja pse lojtari kosovar nuk po tregon lojë të mira me Manchester Unitedin. Këngëtares i janë vjedhur fotografitë nga telefoni i saj personal, ku ajo ka fotografuar veten tërësishtë të zhveshur. Ariana është vetëm një nga viktimat e vjedhjes së fotografive, të cilat kanë bërë bujë anë e kënd botës. Por, si duket kjo ...Full Article

Rita Ora çmënd Moskën. (fotot)

Rita Ora ka fluturuar të hënën drejt Moskës për koncertin e saj. Temperaturat në Moskë mund të jenë vërtetë të ulëta, por Rita i ka vënë zjarrin skenës. Këngëtarja shqiptare, e rritur në Londër ka treguar këmbët e saj të tonifikuara dhe nuk ka hezituar të dhurojë performanca seksi në skenë. Rita e ka ka kaluar me sukses testin në Moskë. Në fund ajo ka falenderuar fansat rusë për ...Full Article

Ja çfarë e eksiton mashkullin edhe pse s’ka lidhje me sexin.

A keni dëgjuar ndonjëherë për “ereksionin dashuror”? Është ajo ndjenja të cilën e kanë meshkujt e dashuruar derisa e vështrojnë të dashurën e tyre në situatat të cilat u pëlqejnë. Në vijim, 8 situata absolutisht seksuale të cilat mashkullin e eksitojnë dhe e bëjnë që të dashurohen edhe më shumë me ju! Kur vjen në shtëpi dhe e prisni me darka të pasura dhe të shijshme Thirreni spontanisht në ...Full Article
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365