|E shtunë, Janar 20, 2018

Th@shetheme

Pep Guardiola martese sekrete.

   Pep Guardiola është martuar në një ceremoni tejet sekrete në Matadepera, një komunë e vogël me 8 mijë banorë, në Katalunja. Lajmi është bërë i ditur nga e përditshmja spanjolle Mundo Deportivo, e cila ka lajmëruar se ceremonia është zhvilluar në sallën e bashkisë së qytetit, përpara disa miqve të çiftit. Të pranishëm kanë qenë rreth 10 persona. Mes tyre, prindërit e bashkëshortëve të rinj dhe tre fëmijët ...Full Article

Naike Rivelli bën gjimnastikë nudo.

    Plotësisht nudo dhe e shtirë në tokë, Naike Rivelli bën gjimnastikë. Në një video të postuar në internet vajza e Ornela Mutit këtë herë e ka ekzagjeruar dhe Twitter mund të ketë të gjitha të drejtat për ta censuruar. alb365.comFull Article

Zana Ramadani, shqiptarja e grupit “Femen”.

  29-vjeçarja shqiptare Zana Ramadani është një ndër themelueset e lëvizjes së njohur “Femen”, që lufton për të mbrojtur të drejtat e femrave ne botë. 29-vjeçarja jeton në Gjermani dhe ka qenë shpesh pjesë e fushatave të “Femen”, ku femrat protestojnë lakuriq duke i shkruar mesazhet në trupin e tyre. Zana e ka treguar origjinën e saj, duke shkruar në trupin e zhveshur “Shqiptar”. alb365.comFull Article

Elvana Gjata realizon albumin fotografik ’90s Neon City.

Tirane – Kengetarja Elvana Gjata ka realizuar ne Itali albumin e saj fotografik ’90 NEON CITY.Ajo ka mundur te realizoje kete album me ndihmen e fotografit shqiptar Eugen Qose. Ja disa nga fotot e albumit. alb365.comFull Article

Elvana Gjata realizon albumin fotografik '90s Neon City.

Tirane – Kengetarja Elvana Gjata ka realizuar ne Itali albumin e saj fotografik ’90 NEON CITY.Ajo ka mundur te realizoje kete album me ndihmen e fotografit shqiptar Eugen Qose. Ja disa nga fotot e albumit. alb365.comFull Article

Gisele Bundchen version nudo.

 Ajo është vlerësuar si një prej modeleve më të suksesshme dhe më në formë dhe këtë gjë Gisele Bundchen e tregon më së miri. Supermodelja braziliane ka pozuar në një shërbim të nxehtë fotografik për revistën “Lui”, ku ajo ka treguar bukurinë e saj, siç e ka bërë nëna. 33 vjeçarja nënë e dy fëmijëve, ka pozuar pa asnjë rrobë mbi trup, ndërsa mbante veshur vetëm taka të larta. ...Full Article

Bleona toples ne plazh.

    Këngëtares Bleona Qerreti i pëlqen të pozojë nudo. Pas publikimit të një fotografie ku notonte tërësisht e zhveshur në pishinë, këngëtarja ka përshëndetur sërish fansat me një foto topless në plazh. Bukuroshja po shijon disa ditë pushimi, bashkë me qenushin e saj, ndërsa nuk harron të përshëndesë fansat duke postuar herë pas here fotografi në faqen e saj zyrtare në “Facebook”. alb365.comFull Article

Eranda Libohova nis plazhin.

Durres – Ndërsa ditët e fundit i nxehti ka qenë i ndjeshëm, kanë qenë të shumtë personat që kanë çelur sezonin e plazhit. Në mesin e tyre, këngëtarja Eranda Libohova ka zgjedhur ujërat e Porto Romanos në Durrës, për të kaluar fundjavën e lënë pas. “Fundjavë në plazh”, ka shkruar Eranda bashkëngjitur një fotografie ku e veshur me bikini të zeza dhe me një pëlhurë ngjyrë bojëqielli sipër ka ...Full Article

Justin Bieber në Monaco për Formula 1.

Monako – Justin Bieber ka udhëtuar ditën e djeshme drejt Francës jugore për të parë Monaco Formula 1 Grand Prix. Ai i është bashkuar një grupi shoqëror dhe ka bërë xhiro me jaht i veshur me një palë pantallona të shkurtra verore ngjyrë portokalli dhe kapele e pantallona ngjyrë të bardhë. 20-vjeçari duket i menduar. alb365.comFull Article

Pija me rrenje marihuane qe po trondit tregun.

Brazil – Një pije e re në verilindje të Brazilit i ka lëkundur vendin e parë pijes së preferuar të vendit, Cachaca, duke shtuar një përbërës të pazakontë: rrënjë të marihuanës. “Pituconha” quhet kjo pije, identike me Cachaca-n, e përbërë nga alkooli dhe kallami i sheqerit. Pituconha – e cila kushton 30 reals (10 euro) ka një logo të kuqe dhe shishen e  identifikon përmbajtja e saj derisa  me ...Full Article
Page 164 of 165« First...102030...161162163164165
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365