|E hënë, Tetor 23, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Zënka/ Blac Chyna i thyen telefonin fotografit

Blac Chyna dyshohet për një akt vandalizmi, pasi ia ka thyer telefonin një fotografi. 29-vjeçarja është xhiruar teksa po dilte në një rrugicë luksoze dhe e ka kërcënuar paparacin që po i bënte fotografi gjatë kohës kur po dilte nga një klub nate. Ajo nuk ka dashur ta fotografojnë (Entertainment Tonight) Nëna e dy fëmijëve mësohet t’i ketë bërtitur: “Mu hiq sysh” dhe ia ka hedhur telefonin në tokë gjatë ...Full Article

Modelia/ Del toples në dritare të makinës, goditet për vdekje (video)

Modeja ruse ka pësuar një goditje vdekjeprurëse në shtetin e Republikës Dominikane. E gjithë ngjarja teksa bukuroshja ishte varur në dritaren e veturës gjersa ajo ecte me shpejtësi të madhe. Madje, Natalia Borodina për të rritur adrenalinën edhe të vozitësve të tjerë kishte hequr reçipetat. Borodina është 35-vjeçare dhe muaj më parë ka sjell në jetë një vajzë. Mediat raportojnë se ajo humbi jetën pasi goditi një shtyllë ndërsa ...Full Article

Cikalleshi baba për herë të parë

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia. Futbollisti 27-vjeçar ka treguar se është bërë prindër i një vajze të pagëzuar me emrin Rajna. “Zyrtarisht Baba ! Falënderoj Zotin që më bëri të përjetoj sot parajsën e kësaj bote ! RAJNA”, ka ...Full Article

Aktorja shqiptare – Jam gati të luaj në filma erotikë (foto e video)

Nuk kemi dëgjuar shpesh nga aktorët shqiptarë të shprehin gatishmëri që të luajnë në filma provokativë dhe erotikë. Është aktorja Enxhi cuku e cila u bë e njohur për të gjithë me pjesëmarrjen në filmin “Femrat”, ku ajo luajti përkrah aktorit Ermal Mamaqi. Tash ajo është bërë protagoniste në projektin e parë kinematografik horror shqiptar, “Bloodlands”. Në emisionin “Lart e poshtë” ajo ka treguar se nuk do të refuzonte ...Full Article

Kim Kardashian, gjysmë e zhveshur në qytet (foto)

Ajo di të jetë jashtëzakonisht e ndërgjegjshme për shëndetin, duke rregulluar mirë kthesat e saj të famshme me një dietë të rreptë dhe stërvitje të vështira. Por për Kim Kardashian ishte dita e mashtrimit, ndërkohë që ajo u ndal nga një stacion benzine në Los Anxhelos të dielën në mbrëmje për të marrë një qese me “Haribo”. 36 vjeçarja ishte veshur shumë provokuese, me një fund të zi, gjersa ...Full Article

Martohet Leonora Poloska (fotot)

Këngëtarja Leonora Poloska dhe kompozitori Andin Randrobrava kanë kurorëzuar së fundmi dashurinë e tyre me martesë. Çifti i njohur u martuan të shtunën më datë 7 tetor, në një dasmë private, me shumë familjarë dhe miq. Në rrjetet sociale, dyshja kanë publikuar imazhe nga martesa e tyre, ku Leonora duket se ka shkëlqyer në vellon e bardhë, njashtu si Andini në kostumin e dhëndrit. Muaj më parë ata u ...Full Article

Bes Kallaku dhe Erion Isai braktisin ‘Portokallinë’ për TV Klanin

Ka bërë mjaft bujë largimi i dy prej aktorëve më të mirë të emisionit humoristik ‘Portokalli’, Bes Kallaku dhe Erion Isai. U fol shumë në media lidhur me ndonjë destinacion të mundshëm televiziv të djemëve por duket se të gjitha kanë qenë thjesht aludime pasi të dy do të shfaqen krah Ardit Gjebreas në “Kënga Magjike” të këtij viti. Siç është bërë traditë tashmë, Gjebrea zgjedh edhe prezantues të ...Full Article

Britney Spears, ëndrra në sirtar e themeluesit të Playboy

Themeluesi i Playboy, Hugh Hefner, kishte pasur shumë dëshirë që Britney Spears të ishte në ballinën e revistës më të famshme për meshkuj. Këtë e ka konfirmuar gazetarja Heidi Paker, e cila ka punuar për të gjatë viteve 2003-2006. Paker, e cila aktualisht është gazetare e Daily Mail, ka thënë se bosi i Playboy ishte ndër njerëzit më interesantë me të cilët ka punuar, ndërsa njëkohësisht ishte edhe shumë kërkues. “Me çdo kusht ...Full Article

Beniada Nishani pozon nudo për revistën “GQ”

Beniada Nishani është bërë e njohur në trojet shqiptare në saje të imazheve provokuese. Në fakt, biondina ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë edhe në saje të së qeni mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishanit. Bukuroshja ka sjell fotografi të reja të fotosesionit të muajit shtator duke pozuar lakuriq për revistën e njohur “GQ”, të cilat imazhe i ka publikuar në rrjetet sociale. “Fatmirësisht kam gjetur një vend ...Full Article

Kim Cattrall dhe “Sex and the City 3” (foto e video)

Aktorja Kim Catrall vazhdon të japë deklarata pas dështimit të vazhdimit të pjesës së tretë të serisë “Sex and the City 3”. Ajo së fundi ka krahasuar dramën me “raportet toksike”. Warner Bros kishte anuluar vazhdimin e serisë, pasi nuk plotësoi kërkesat e aktores për financimin e projekteve të saja aktuale. Edhe pse një burim i afërt me Catrall ka hedhur poshtë pohimet, tash është vetë aktorja e cila ...Full Article
Page 2 of 15412345678...2030405060...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: KUJDES/ Kopilat po vjedhin lokale e banesa, policia konstaton https://t.co/JP1KBbfvmG via @wwwalb365com
10,375 people follow @ALB365