|E martë, Tetor 24, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Sherri mes Agron Llalaj dhe Rudina Dembacaj, ja e vërteta

“Nuk do më shihni më asnjë ditë në Al Pazar! Dhe nuk e lashë për arsye familjare siç thotë Goni. Fatkeqësisht ose fatmirësisht nuk kemi mbetur miq!”. Kjo ishte deklarata bombë e Rudina Dembacajt gjatë një interviste të ditës së sotme në “Check In” në “NRG Radio”. Aktorja, e cila u bë e njohur për rolin e saj si Jozefina Topalli në “Portokalli”, e më pas si Aja në ...Full Article

Këngëtari u gjet i vdekur, por ishte vetëvrarë

Lajmi për vdekjen e Chris Cornell u bë i ditur më datë 18 herët në mëngjes por shkaku i vdekjes nuk dihej ende. Pas autopsisë zyrtarë të Detroit janë shprehur se këngëtari është vetëvrarë . Familjarët janë shumë të shokuar pasi kjo u ka ardhur e papritur. Këngëtari legjendar dhe anëtari i bendit “Soundgarden” dhe “Audioslave” Chris Cornell, ka ndërruar jetë në moshën 53-vjeçare në Detroit, vetëm disa orë ...Full Article

Shoqja nxjerr sekretin e Samanthës

Këngëtarja Samanta Karavella po vjen me këngë të re. Mirëpo, njoftimin për këtë gjë e ka bërë shoqja dhe kolegia e saj Fifi, duke qenë se janë pjesë e një menaxhmenti, por nuk shuhen dyshimet se kënga mund të jetë duet mes tyre,  shkruan lajmi.net Detaje rreth kësaj kënge nuk janë zbuluar por që pritet të dal së shpejti. Kujtojmë që deri më tani, Samanta po e shijon suksesin ...Full Article

Rama Bashës në vesh – Eja se erdha unë

Full Article

Zëdhënësja e FSHF ‘vdes’ për Edi Ramën (fotot)

Nëse i hedh një sy profilit në Instagram të zëdhënëses së FSHF-së Jona Dervishi mund të shohësh shumë foto të Kryeministrit Edi Rama. Dervishi duket se është një “fanse” dhe ndjekëse e rregullt e tij gjykuar nga postimet e shumta që kanë të bëjnë me të. Madje në një nga fotot ajo e ka etiketuar atë si “Super Kryeministri”. alb365/expressFull Article

Përse janë bashkuar Era, Ledri e Lumi B

Tre këngëtarët më të dashur të skenës sonë, Era Istrefi, Ledri Vula dhe Lumi B janë parë duke darkuar sonte se bashku Derisa vendi është duke vluar me zgjedhjet e parakohshme edhe është duke vluar prej debateve zgjedhore, duket se sukseset është duke i korrur Era, Ledri e Lumi B në muzikë. E para tashmë ka kaluar në një stazë tjetër, pasi që ka edhe famë ndërkombëtare, ndërkaq dy ...Full Article

Klaudia Pepa seksi në Santorini…por e tradhëtojnë takat (fotot)

Është një nga balerinat më të njohura shqiptare, e cila ka arritur të bëjë mjaft emër edhe jashtë kufijve të vendit. Këtë herë bukuroshen Klaudia Pepa e gjejmë në Santorini ku ka publikuar foto nga seti i saj i fundit fotografik duke u dukur më në formë se kurrë. Megjithatë në fotot e publikuara prej saj, por edhe në disa postime të mëparshme shohim një detaj, i cili është ...Full Article

Seldi – Sinanit / ‘Faleminderit që u tregove vëlla dhe baba për mua”

Të ftuar në ‘Xing me Ermalin’ Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu ndër të tjera kanë folur edhe për atë që ka kuriozuar për kaq shumë kohë publikun shqiptar. 3 vite më parë ata i dhanë fund miqësisë së madhe që kishin bashkë, në skenë dhe jashët saj, për arsye që nuk u morrën vesh kurrë…ose të paktën derisa të shkelnin në këtë studio. “Ti asokohe krijove një lidhje me ...Full Article

Eurovizion – Këngëtarja “digjet” në skenë (foto)

Eurovision 2017 nisi me 18 performanca elektrizuese në Kiev të Ukrainës, një prej të cilave shpërtheu në flakë. Përfaqësuesja e Gjeorgjisë, Tamara Gachechiladze u përfshi nga flakët gjatë gjysmëfinales së parë të këtij kompeticioni. Imazhet e performancës së saj e tregonin këngëtaren të rrethuar nga flakët dhe shumë prej shikuesëve u shqetësuan se mos diçka kishte shkuar keq me piroteknikën. Menjëherë pas performacës së Tamara Gachechiladze shumë prej shikuesëve vërshuan në rrjete ...Full Article

Labeli ‘Babastars’ shpërblehet nga YouTube

Fal suksesit të labelit të reperëve “Babastars”, ata janë shpërblyer prej YouTubes. Këtë e ka bërë të ditur vet anëtari i labelit Getoar Selimi, i cili me këtë rast e ka zbuluar edhe shpërblimin. Bëhet fjalë për butonin e argjendtë, të cilin ueb-faqja i ka ndarë me rastin e arritjes së 100 mijë ndjekësve të kanalit Babastars, transmeton Telegrafi. “Një silver play button nga YouTube për BABASTARS qysh kur ...Full Article
Page 20 of 154« First...10...1718192021222324...3040506070...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365