|E martë, Tetor 24, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Alice e bukur, tërheqse por pa të dashur (fotot)

Thotë se vjen nga vendi ku ka lindur edhe Drakula, pra nga Transilvania e Rumanisë. Bëhet fjalë për supermodelen Alice Peneaca, njërën nga femrat më të popullarizuara në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.  Është një adhuruese e madhe e kafshëve dhe një mbrojtëse e tyre. Hobi e ka kalërimin dhe aventurat në natyrë. Ajo për veten thotë se është një ‘krijesë e natës’, pasi vetëm atëherë ndjehet më e ...Full Article

Djali jashtëmartese i Schwarzenegger nën hapat e babait (fotot)

Djali Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena, ka festuar ditëlindjen e tij të 20-të, ndërsa aktori i famshëm e ka publikuar një fotografi të përbashkët dhe ia ka uruar gjitha të mirat. Fotografia është bërë në palestër, ku shihet se Joseph është duke shkuar hapave të babait të tij. Nuk ka instruktor më të mirë fitnesi se Schwarzenegger (Instagram) 20-vjeçari ka një trup mirë të formësuar dhe një fizik që ngjan me ...Full Article

Ronaldo për babanë: Nuk ishte babai që e ëndërroja (fotot)

Këtë të diel, do të ishte ditëlindja e babait të ndjerë të Cristiano Ronaldos, Jose Dinis Aveiro, ashtu që superylli i Real Madridit e ka kujtuar atë. Ditë më parë, portugezi publikoi një fotografi së bashku me fëmijët e tij për ta kujtuar babanë e ndjerë, i cili ndërroi jetë në vitin 2005. Ai ka pozuar krahas Cristiano Jr. Dhe binjakëve Eva dhe Mateo, të cilët kaun lindur përmes ...Full Article

Shakira tradhton Piquen me një 22-vjeçar, pjesë e klipit të saj

Teksa të gjithë po flisnin për një ndarje të mundshme mes Shakirës dhe Gerard Piques, ky i fundit publikoi një fotografi të bashkëshortes me fëmijët. Mirëpo, edhe pse kjo besohet se është bërë për të mbuluar gjurmët, mediat nuk qëndruan rehat dhe hulumtuan më tej. Aktualisht thuhet se çifti janë në një krizë martesore edhe pse askush nuk e ka marrë guximin ta konfirmojë këtë gjë. Madje, disa janë ...Full Article

Agron Llaka – Ja pse ika nga Top-Channel

Lajmi se Agron Llakaj do të largohej nga “Portokalli” bëri bujë në vitin 2010, ndërsa asokohe u përfol se humoristi e la spektaklin e humorit për programin “Kush do të bëhet milioner” që filloi asokohe në Klan. I ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, Llakaj ka rrëfyer për herë të parë pse u largua nga “Portokalli” dhe shkaqet që e çuan në këtë vendim. “Unë nuk e lashë Portokallinë ...Full Article

Gjebrea lë Klanin për “Portokallinë”

Spektakli i humorit Portokalli fillon këtë të diel dhe pas disa largimeve që gati tingëlluan si antireklamë, vijnë surprizat pozitive nga programi. Dje, regjisori Altin Basha ka zbuluar, i ftuar në Top Show, që këtë sezon, spektakli do të ketë një skenë të re, madhështore. Ndërkaq Blitz.al që ka ndjekur spektaklin që do të transmetohet të dielën, në studiot e televizionit, zbulon që do të ketë edhe surpriza të ...Full Article

Eni Koçi me piercing të ri

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi ka qenë shumë e përfolur këtë vit. Përveç projekteve muzikore që sjell, dhe të cilat marrin pëlqyeshmërinë e publikut, Eni jo pak herë flitet edhe për jetën e saj private. Këngëtarja Eni Koçi ka qenë mjaft aktive dhe e përfolur gjatë verës 2017. Burimi i fotos: InstaStory Si rrjedhojë, këngëtarja numëron ne mijëra ndjekës në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ta imazhe ...Full Article

MTV/ Rita Ora: Unë jam nga Kosova, ajo gjendet në Evropën Lindore (video)

Rita Ora tashmë është bërë e ditur se do të jetë mikpritëse e gala mbrëmjes së ndarjes së çmimeve “MTV Europe Music Awards 2017”. Me këtë rast si e do rendin, “MTV EMA 2017” ka publikuar edhe një video, teksa prezantohet Rita Ora. Kjo e fundit edhe njëherë ka treguar se vjen nga Kosova ndërsa është lindur në Londër. “Unë jam kosovare. Nëse nuk e dini se ku është, ...Full Article

Ja nominimet për “Zhurma Video Music Awards 2017”

Video-festivali i ndarjes së çmimeve ‘Zhurma Video Music Awards 13’, ka shpallur sot (e mërkurë) zyrtarisht nominimet për të gjitha kategoritë. Çmimet do të ndahen në një gala mbrëmje të organizuar më 2 tetor në Sheshin 21 në Prishtinë, nga ora 20:00, transmeton Telegrafi. “Zhurma Video Music Awards 2017” do të transmetohet live në TV ZICO dhe RTV 21. Nikoqire e kësaj mbrëmje do të jetë këngëtarja dhe prezantuesja ...Full Article

Farrah Abraham shijon pushimet në Mykonos

Greqi – Aktorja dhe ylli i shfaqjeve televizive, Farrah Abraham është duke pushuar në plazhet e ishullit grek, Mykonos. Me flokë të kuqe dhe bikini bojë qielli, 26 vjeçarja ka pozuar në brigjet e Egjeut, duke marrë edhe komplimentat e fansave të saj. Farrah është një personazh mjaft i ndjekur në SHBA, për shkak edhe të formave të saj të mrekullueshme. Ajo ka shkruar edhe në Twitter për momentet ...Full Article
Page 3 of 15412345678...2030405060...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365