|E mërkurë, Janar 24, 2018

Th@shetheme

Dikur pozonte në krah të Trumpit, sot s’dihet ku është e çfarë bënë

Dikur pozonte, tashmë presidentin amerikan, Donald Trump, por sot shumë pak dihet rreth jetës private të modeles shqiptare. Zana Krasniqin ka kohë që nuk është shfaqur në media, por edhe në rrjetet sociale nuk e kemi parë ndonjë publikim të bukuroshes. Imazhi i fundit i prishtinases ishte ajo i shtatzënisë së vitit të kaluar, por prej atij momenti nuk dihet asgjë rreth saj Por, së fundi Zana ka thyer ...Full Article

Ilir Meta dhe Bes Kallaku i japin shancin e fundit Ermal Mamaqit. (video)

Bes Kallaku ka publikuar nje video ne llogarine e tij ne instagram ku se bashku me Ilir Meten i bejne apel Ermal Mamaqit duke i dhene shancin e fundit qe te mbaj premtimin e dhene Ardi Daullxhiut qe ta beje dhenderr me kostum e nusen e tij me vello Ja dhe video Mesazh per @ermalmamaqiofficial nga Ardi Daullxhiu. Ermal mbaje llafin. @famshem @monika.kryemadhi @lsifaqjazyrtare A post shared by bes kallaku ...Full Article

Rama – Zahos/ Jemi dy qeros, hajde bëjmë buuuum. (video)

Kryeministri Rama pervec detyrimeve qeveritare qe i permbush me se miri , te njejtat detzrime i permbush edhe ne familje. Ai ka publikuar nje video ne llogarine e tij ne instagram ku eshte duke luajtur me te birin, Zahon Ndiqni videon My CAMERA🎬😍 A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on May 27, 2017 at 1:34pm PDTFull Article

Jul Deda ka një merak për listat, kush i bëri?

Nuk është sekret që aktori i humorit Julian Deda prej shumë kohësh është një nga personazhet e njohur të ekranit pro Partisë Demokratike dhe një kritik i zjarrtë i qeverisë në fuqi. Ndonëse emri i tij është lakuar gjatë për të qenë një nga kandidatët për deputet në qarkun e Shkodrës, duket se aktivizimi i tij nuk ka mjaftuar që kreu i kësaj partie Lulzim Basha të vendoste emrin ...Full Article

A është kjo makina 100 mijë euro e Leka Zogut të II?

Kosovë – Vetura “Range Rover” po del të jetë njëri prej modeleve më të kërkuara nga shtresat e pasura. Të njëjtin tip si duket po e përdor edhe princi Leka Zogu II. Ai sot qëndroi në Kosovë ku edhe zhvilloi takim me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj, shkruan Indeksonline. Shikojeni më poshtë automjetin i cili pretendohet të jetë i princit nga Shqipëria. Ky “Range” në treg kushton mbi 100.000 ...Full Article

“Bahar” uron shqiptarët për Ramazan

Me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit Gaye Trugut  apo siç njihet me rolin e saj si “Bahar” në serialin e njohur turk “Më fal” është një ndër aktoret më të pëlqyera në Turqi. Përveç Turqisë ajo një vëmendje të madhe ka fituar edhe te shqiptarët të cilat e duan dhe e përcjellin atë me shumë kënaqësi në sarialin “Më fal”. Me rastin e fillimit të muajit të shenjtë ...Full Article

Vihet në pranga këngëtarja serbe

Këngëtarja e famshme serbe, Ema Lapin është arrestuar sot, pasi në banesën e saj është konfiskur sasi e madhe narkotike, shkruan Kurir, transmeton gazetametro.net 22- vjeçarja mbante në banesën e saj rreth gjashtë kilogramë marihuanë të paketuara në 23 pako tjera të vogla.Full Article

Ja si duket tashmë aktori “Hoze Armando”

Disa detaje nga jeta e “Hoze Armandos” Aktorin meksikan Fernando Colunga, e kemi parë nëpër shumë role të ndryshme në telenovelat latine, por që bujë ka bërë me rolin kryesor në serialin “Esmeralda”, shkruan rtv21.tv Hoze Armando tash ka 51 vjet ,e sigurisht që vitet kanë lënë gjurmë në të por që nuk ka humbur bukurinë. Karrierën e tij artisitike e ka filluar në vitin 1986, kurse ka studiuar ...Full Article

‘Zihen’ aktorët për trenin ‘Cups’ të Erjon Velisë

Dy nga aktorët më të dashur të humorit janë përfshirë në një konflikt publik mes tyre. Ish-kolegët, aktualisht punojnë në spektakle rivale, njëri në “Portokalli” e tjetri në “Apartamenti 2 XL”, por ky nuk ka qenë shkak i sherrit. Siç ndodh rëndom në ditët e sotme, Erion Isai dhe Jul Deda janë zënë për politikë. Pas publikimit të një fotomontazhi nga Sali Berisha, Julian Deda i ka bërë share, ...Full Article

Biondia Bebe Rexha vezullon

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha parakaloi mbrëmë në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards”. 27-vjeçarja u shfaq e veshur thjeshtë, me një fustan të zi, stil Kylie Jenner. Ylli me origjinë shqiptare tregoi se mund të jetë mahnitëse dhe plot stil, pa qenë nevoja të tregojë shumë. Mediat e huaja e kanë cilësuar si një bionde shpërthyese.Full Article
Page 30 of 165« First...1020...2829303132...405060...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365