|E martë, Tetor 24, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Farrah Abraham shijon pushimet në Mykonos

Greqi – Aktorja dhe ylli i shfaqjeve televizive, Farrah Abraham është duke pushuar në plazhet e ishullit grek, Mykonos. Me flokë të kuqe dhe bikini bojë qielli, 26 vjeçarja ka pozuar në brigjet e Egjeut, duke marrë edhe komplimentat e fansave të saj. Farrah është një personazh mjaft i ndjekur në SHBA, për shkak edhe të formave të saj të mrekullueshme. Ajo ka shkruar edhe në Twitter për momentet ...Full Article

Aktori britanik Ralph Fienne merr nënshtetësi serbe

Jo të pakta janë rastet kur raportohet së fundmi për aktorët e famshëm britanikë që ndërrojnë nënshtetësi. Pas Colin Firth, i cili u raportua se mori nënshtetësi italiane, edhe aktori tjetër i njohur Ralph Fiennes ka ndërruar nënshtetësi. Megjithatë ai nuk ka zgjedhur Italinë apo një vend tjetër nga Bashkimi Evropian, Ralph ka vendosur të vijë në Ballkan. Fiennes i cili njihet për rolet e tij në filmat “Schindler’s ...Full Article

Shpat Kasapi vjen me këngë të re

Shpat Kasapi ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Por, duket se agjërimit të gjatë po i vjen fundi pasi që këngëtari po përgatit një këngë të re. Ai përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se ka nisur xhirimet e videoklipit të ri. “Aroma e saj”, titullohet kënga e Shpatit, të cilën do ta publikojë pas 20 ditëve. “Gjatë xhirimit të klipit më të ri “Aroma ...Full Article

Adrian Gaxha mat me të dashurën e re (video)

Ka tash e një kohë që është përfolur mbi një lidhje të mundshme të Adrian Gaxhës. Këngëtari këtë pjesë e ka mbajtur hermetike nën pretekstin e vullnetit të vajzës, që jeton në Evropë e që nuk do të bëhet kurrë publike. Por, Prive më në fund ka një video të dyshes të shkrepur në ndejën e Armend Ramadanit në Shkup. Shkrepja e parë ekskluzive e çiftit, mund të shihet ...Full Article

Rama darkonë familjarishtë tek biznesmeni kosovar

Kreu i qeverisë Edi Rama, së bashku me bashkëshorten, Lindën ndodhen ende në New York pas përfundimit të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së. Ndërkohë jashtë axhendës zyrtare kreu i qeverisë është ftuar për të darkuar në shtëpinë e një prej biznesmenëve kosovar, ku siç duket vera e kuqe ka qenë ajo që kanë preferuar të pinë dy familjet. Ai është drejtor i “Bank Street Group” dhe këshilltar ...Full Article

Rita Ora, tani dhe me gjoksin jasht (fotot)

Jo vetëm e talentuar në këndim, por edhe e bekuar me pamje. Këngëtarja e famshme Rita Ora, s’mund të komentohet më vetëm për projektet e reja muzikore. Ajo shpesh përbën lajmin me dukjen e saj. Muaj më parë ajo kishte folur për trupin e saj duke treguar se kishte pasiguritë e veta, por nga ana e shikuesve, ajo duket mjaft bukur. Sidomos në imazhin e fundit ku Rita ka ...Full Article

Stresi është fejuar por prindërit nuk janë takuar

Prej tre vitesh reperi Stresi është i lidhur me një vajzë të quajtur Kejsi, por ai sot zbuloi në emisionin “Top Show”, se është fejuar me të, megjithëse në fshehtësi. “Ajo quhet Kejsi, nuk ka qenë e lehtë të vinim këtu ku jemi sot. Kemi trevjet bashkë. E kemi mbajtur shumë të fshehur. Kemi udhëtuar më shumë jashtë me njëri tjetrin”, ka rrëfyer Stresi ndërsa ka shtuar edhe detaje ...Full Article

Angela Martini refuzon ofertën 10 mijë euro për sex oral (foto)

Angela Martini është një ndër femrat më të bukura shqiptare. E duke marrë parasysh se është edhe modele, ajo merr edhe ofertat të ndryshme dhe të çuditshme. Një të tillë e ka marrë edhe nga një ndjekës në llogarinë personale në Instagram. Ai i ka ofruar 10 mijë euro modeles shkodrane për një seks oral. Ajo nuk ka zgjedhur që ta fshijë komentin, por ka replikuar me komentuesin. Madje, ...Full Article

Aktorja Castillo humbet familjarët në tërmetin e Meksikës

Tërmeti i madh që ndodhi në Meksikë shkaktoi shumë viktima.  Aktorja e njohur latine Fernanda Castillo ka marrë lajmin e hidhur se në mesin e këtyre viktimave ishin edhe dy nga familjarët e saj. Fillimisht, Castillo kërkoi ndihmë për gjetjen e kushërirës dhe bashkëshortit të saj, të cilët raportoheshin si të humbur. Por, më pas autoritetet meksikane komunikuan lajmin se personat në fjalë janë gjetur të vdekur. Aktorja Fernanda ...Full Article

Beyonce bashkëndjen dhimbjen pas tërmetit në Meksikë

Tërmeti i fuqishëm që ka goditur Meksikën ka lënë shumë viktima. Për momentin raportohet për 226 të vdekur në shtetin meksikan. Ngjarja pati reagime nga mbarë bota dhe duarkryq nuk ka mbetur as Beyonce. Ajo me një foto në Instagram ka shprehur solidaritetin me viktimat meksikane. Beyonce ka kohë që s’ka publikuar këngë të re. Ajo ndryshe nëmuzikë quhet si mbretëresha “Bey” e pop muzikës. /telegrafi/Full Article
Page 4 of 15412345678...2030405060...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365