|E martë, Tetor 24, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Toples, Rita Ora përshëndet ndryshe fansat (foto)

Rita Ora nuk e ka më problem! Ajo pa asnjë kompleks pozon topless apo të zbulojë pjesë intime të trupit të saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare, së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi ku shihet gjysmë e zhveshur në pjesën e lartë të trupitNë një pozicion mjaft provokues, ajo ka mbuluar gjoksin me dorëzat e saj të gjata e të zeza. Rita gjithashtu ka ...Full Article

Këtë radhë do kemi presidente, ja lista (emrat)

“Unë mendoj se është koha që një femër të jetë lidere politike e Republikës së Shqipërisë.” Ish bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, në një postim të saj në Facebook ka renditur në një fistë femërore emrat për kandidaturën e Presidencës. Emrat e përzgjedhur janë Mesila Doda, Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Iris Luarasi, Ajola Xoxa etj. “Një skuadër e fuqishme e udhëhequr nga ndershmëria dhe ndjeshmëria, kjo është ajo që ka ...Full Article

Korab Jetishi zhvishet me gjithë gruan në mes borës (foto)

Këngëtari Korab Jetishi njihet për këngët dhe suksesin që korrë në skenën muzikore. Për dallim prej disa kolegëve të tij, Korabi nuk është përfolur ndonjëherë për skandale në jetën e tij. Por, së fundmi këngëtari ka publikuar një fotografi tejet intime me bashkëshorten e tij, Gentianën. Çifti janë në pishinën e mbushur me ujë të ngrohtë ndërsa në prapavijë shihet bora.Full Article

Modele me këto asete nuk keni parë (fotot)

Modelja Jojo Babie është e njohur për format e jashtëzakonshme trupore. Bukuroshja seksi vazhdon të bëjë nam me ekspozimin e aseteve të saj trupore, gjë që nuk e lë pa e shfrytëzuar Babie, shkruan Daily Star. Në disa poza të realizuara tashmë së fundi modelja kishte veshur një fusta të hapur i cili vinte në pah mungesën e të brendshmeve dhe shfaqjen e aseteve bombastike të bukuroshes seksi.Full Article

Big Brother Albana, një serb merr pjes në show (Video & Foto)

Ky është një nga rastet më të papritura që mund të shikonim në një spektakël si Big Brother. Megjithëse njihet si  një format që synon ‘thyerrjen e akujve’, përfshirja e një qytetari të Serbisë ishte diçka e pa pritur për audiencën. Personi që mendohet se do të jetë një prej banorëve ka postuar një foto nga momenti i pjesëmarrjes në audicion, por nuk dihet me siguri nëse ai do të jetë ...Full Article

Lori Hoxha komentohet nga stilisti Stefano Gabbana në Instagram

Lori Hoxha, vajza e themeluesit të Top Channel, Artan Hoxha, është një personazh i njohur në fushën e modës. Ajo njihet për tendencat e fundit dhe maninë për të qenë në top listën e personazheve që kanë mundësi të shijojnë blerjet e fundit të stilistëve botërorë. Këto ditë, Lori Hoxha kishte hedhur në instagramin e saj dy foto me një veshje pranverore të stilistëve të njohur, Dolce Gabbana. Një ...Full Article

Alisiana Isufaj, tjetër shqiptare në majat e popit (video)

Pas Rita Orës,  Dua Lipës dhe Bebe Rexhës, një tjetër yll muzike po shpërthen në tregjet e muzikës botërore. E rritur në Shqipëri, e bërë e njohur nga një talent show i njohur si Të Voice of Albanian, Alisiana Isufaj, me emrin e artit thjesht Alisiana, po korr famë në tregun botëror të muzikës pop. Një media e specializuar siç është broadwayworld.com, i ka kushtuar një shkrim të posaçëm ...Full Article

Stresi në arrati publikon këngën me mesazh të fortë (video)

Edhe pse i shpallur në kërkim reperi Stresi ka gjetur mundësinë për të publikuar këngën e tij më të re me titull “Mos u dorëzo”. Reperi e ka paralajmëruar edhe më parë publikimin e kësaj kënge. Duket se ky produksion vjen si një mesazh nga reperi për tu mos u dorëzuar para asgjëje. Vetëm pak ditë më parë ai e ka shpallur veten, “Robin Hood”./Gazeta Express/Full Article

Erion Veliaj dhe Ermal Mamaqi në “Ra faja prej fiku” (fotot)

Erion Veliaj pasi ‘Unë kam shitur fiq’ ka qënë i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka bërë një hyrje mjaft interesante. Ata janë përshëndetur gjatë me njëri tjetrin, përmes disa lëvizjeve që i bëjnë fëmijët e vegjël. Gjithashtu Veliaj ka kërcyer këngën e njohur popullore “Ra faja prej fiku” në studio duke dhuruar momente të këndshme në studio./Gazeta Express/Full Article

Noizy pritet të fejohet, ajo shqiptare me banim në Francë

Jemi mësuar ta shikojmë si një “bad boy” teksa sjell këngët e tij për fansat. Noizy ia ka dalë që të shndërrohet ndër personazhet më të pëlqyer, por edhe më të paguarit në ‘showbizz’-in tonë. Ndaj jeta e tij private nuk kishte sesi të kalonte pa një vëmendje të madhe. Pak kohë më parë reperi u përfol për një lidhje me serben seksi, Jenna Jenovich, që ishte pjesë e ...Full Article
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365