|E martë, Tetor 24, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Dasëm prrallore, miku miliardier i Putinit marton djalin (foto e video)

Djali i mikut miliarder të Vladimir Putinit kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një ceremoni magjepsëse në Moskë. Karen Karapetyan dhe bashkëshortja e tij Lili organizuan një dasmë shumë luksoze, me mbi 200 të ftuar. Djali i mikut miliarder të Vladimir Putinit, Karen Karapetyan dhe bashkëshortja e tij Lili Karen është djali i Samvel Karapetyan, 52 vjeç, i cili besohet të jetë armeni më i pasur në botë, ...Full Article

Adrian Gaxhia me vëllanë, si dy pika uji

Këngëtari Adrian Gaxhia ka qenë mjaft aktiv këtë verë. Duet “Ka je 2x” u pëlqye shumë dhe u mirëprit nga fansat, gjersa nuk mungoi edhe angazhimi i tij i vazhdueshëm nëpër koncerti. Adriani është shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e tij. Së fundmi, Gaxha përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, ka vendosur t’i prezantojë ...Full Article

7 yjet e Hollywoodit kanë krijuar vetë mbretëritë afariste

Ato janë ndër disa damat më të njohura në Hollywood, ndërkaq talenti i tyre nuk është i lidhur ngushtë me atë industri. Për shkak të punëve “të tyre dytësore”, këto shtatë dama mbajnë statusin e femrave të suksesshme afariste, prandaj edhe kanë qenë posaçërisht interesante. Dhe jo vetëm që aktrojnë, këndojnë, promovojnë filmat e tyre, albumet, këto femra punojnë me zell, duke u kujdesur për brendin e vet, duke ...Full Article

Film/ Serbia luan shqiptaren por sdi asnjë fjalë shqip

Qytetarët e Novi Pazarit të Sanxhakut për dhjetë ditë ishin mikpritës të një kaste të aktorëve. Qendra e qytetit u pushtua nga flamuj kombëtarë shqiptarë, njerëz të veshur me uniforma ushtarake dhe flamuj të UÇK-së. Bëhet fjalë për skenarin e filmit “Gara e minjve”, nga një shtëpi filmike beogradase. Novi Pazari është zgjedhur të “luajë” rolin e Prishtinës së viteve ’90-ta të shekullit të kaluar. Filmin bënë fjalë për ...Full Article

Lady Gaga merr ushqim artificial

Lady Gaga nuk do të mund të paraqitet para fansave në shtetit brazilian. Këngëtarja është sëmurë rëndë dhe ka përfunduar me urgjencë në spital. Ajo ka publikuar edhe një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa merr ushqim artificial. “Brazil, unë jam e sëmurë rëndë dhe nuk jam mjaft mirë për të ardhur në Rock të Rios. Unë do të bëja gjithçka , por tani duhet të kujdesem për ...Full Article

Angela Martini e drejton makinën me këmbë mbi timon (foto)

Modelja bukuroshe Angela Martini vazhdon të jetë njëra ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo publikon shpesh fotografi të ndryshme nga jeta e saj private, ndërsa disa herë nuk ka hezituar që të prezantojë edhe të dashurin e saj miliarder, Dragos Savulsceu. Nuk janë të pakta rastet kur Martini përshëndet fansat edhe me ndonjë fotografi provokuese. Së fundmi, ajo ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në ...Full Article

Beniada Nishani – Ja projektet filmike në Playboy

Është folur dhe përfolur për Beniada Nishanin, por fotot e saj seksi, por edhe për lidhjen me ish presidentin. Dhe për të sqaruar me mirë se si janë këto punë, s’ka gjë me të mirë se sa ta kesh përballë dhe ta pyesësh atë drejtpërdrejt. E ftuar në Top Show Magazine, Beniada ka treguar se edhe pse u bë një kohë e gjatë, që nëpër portale, emri i saj ...Full Article

Olta Gixharri shumë HOT

Olta Gixharri ka treguar edhe një herë pse konsiderohet prej femrave më seksi shqiptare.  Aktorja falë formave trupore ka bërë që shumë femra të estradës ta kenë zili. Aktorja ka zgjedhur brigjet e detit për të shfaqur atraktivitet në rrjetet sociale. Edhe pse vera për të tjerë kaloi, për Oltën ende s’ka mbaruar. Olta Gixhari ka kohë që nuk përflitet për jetën private.Full Article

Lori Hoxha/ Kur e ngre fustanin “pa dashje”

​ Motrat Hoxha nuk mund të mbeteshin jashtë vëmendjes në ceremoninë martesore të Getoarit dhe Marinës. Sara dhe Lori Hoxha kanë qenë të ftuarat speciale në dasmën e çiftit. Ato kanë mahnitur me pamjen e tyre. Në një postim të Lorit, ajo duket teksa bën lozonjaren dhe ngre fustanin. Nga kjo lëvizje Lori ka zbuluar pak më shumë seç duhet duke ncjerë nëpah linjat e saj elegante. alb365 /Gazeta Express/  ...Full Article

Princi Harry dhe Meghan Markle, marrëdhënia e tyre pranohet nga Pallati Mbretëror

Princi Harry dhe e dashura e tij, Meghan Markle, pritet të bëjnë shfaqjen e tyre të parë zyrtare publike në Lojërat Invictus, në Toronto në ditët e fundit të këtij muaji.  Romanca e tyre besohet se më në fund do të bëhet publike në ndeshjet e Invictus më 23 shtator, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi. Lojërat e Invictus, të cilat paraqesin shërbyesit e lënduar dhe me aftësi të kufizuara, janë projekti ...Full Article
Page 5 of 154« First...23456789...2030405060...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365