|E mërkurë, Janar 24, 2018

Th@shetheme

Italiani i ‘fut’ duart Bleonës lart e poshtë (video)

Bleona Qereti ka apublikuar një video për fansat e saj ku tregon sekretin se pse është gjithmonë në formë. Çelësi i së gjithës është Fabio, estetisti italian. Fabio e ndihmon këngëtaren për të pastruar sistemin dhe për të nxjerrë jashtë trupit të saj toksinat. Bleona le veten totalisht në duart e Fabios dhe ai i bën ‘magjinë’ që të gjithë shohin në ekran. alb365Full Article

Anjeza Branka vjen shumë provokuese (foto)

Këngëtarja Anjeza Branka ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën shfaqet mjaft provokuese. Në këtë foto ku ajo shfaqet e ulur tregon tërësisht këmbët e saj për shkak të fundit të shkurtër. Nuk është hera e parë që Anjeza provokon me pamjen./Gazeta Express/Full Article

Haradinaj takon boksierin Seferi

Francë – Boksieri i njohur shqiptar Nuri Seferi sot ka takuar liderin e AAK-së Ramush Haradinajn, që po qëndron në Francë si i liruar me kusht pas ndalimit dy javë më parë. Haradinaj ishte ndalur në Francë me urdhërarrest ndërkombëtar të lëshuar nga Serbia në vitin 2004. Ai u lirua me kusht dhe duhet të paraqitet në polici dy herë në javë deri në vendimin e gjykatës për apo ...Full Article

Bes Kallaku gjen “Baftjarin” (video)

Një nga rolet e fundit të aktorit Bes Kallaku në “Portokalli” është ai i “vlerësuesit” të cilin e interpreton së bashku me kolegun e tij Gaz Pajën. Ky rol ku ata të dy shfaqet të pirë dhe ka për qëllim vënien në lojë të të dy vlerësuesve të qeverisë shqiptare për dëmet e shkaktuara ndaj qytetarëve nga fatkeqësitë natyrore si përmbytjet, etj i ka bërë edhe më të dashur ...Full Article

Plas “sherri” – Selena Gomezi me Bella Hadidin për The Weeknd

Bella Hadid ndihet e tradhtuar pasi Selena Gomez ka nisur të shoqërohet me The Weeknd në fillim të këtij muaji. Megjithatë ish-ylli i Disney ka refuzuar të marrë përgjegjësitë pasi ajo mendon se nuk ka tradhtuar askënd me lidhjen e saj me muzikantin kanadez. Pas vendimit të Bella-s, për të mos e ndjekur në rrjetet sociale Selena-n, burime të shumtë raportojnë se Bella është tepër e lënduar nga të ...Full Article

Mbani frymën, tiransja i ka vënë ‘zjarrin’ Instagramit me fotot e saj (fotot)

​Disa muaj më parë , u përfol se Krejsi Metani ishte në një lidhje me Capital T. Shkak u bë një foto në Instagram , por ajo nuk e ka pranuar dhe ka thënë se ishte vetëm shoqëruese e tij në klipin e një kënge. Në llogarinë e saj ,shikohet dhe një foto me rreperin 2-Ton. Por më shumë vihen re fotot ku ajo tregon asetet e saj sidomos ...Full Article

Rikthehet Elhaida Dani (foto)

Prej kohësh ajo i ka munguar skenës shqiptare duke vijuar karrierën e saj në jashtë vendit. Por këngëtarja Elhaida Dani është rikthyer në Shqipëri duke u shfaqur tek emisioni “E diell”. Dani duket mjaft në formë ndërkohë që është shprehur për moderatorin Adi Krasta mbi karrierën e saj dhe pjesëmarrjen në Eurovizion. Ndonëse shprehet se është kritikuar sërish Dani, e quan këtë pjesëmarrje si një nga pikat kulmuese të ...Full Article

Kënga “Bon bon” në version humori (video)

Faton Islami, Altrim Mamuti dhe Ron Mirta kanë realizuar një video parodi e këngës së famshme “BonBon” nga Era Istrefi. Duke u veshur si ajo dhe duke imituar lëvizjet e saj, Faton Islami “këndon” duke kritikuar estradën shqiptare. Kënga është realizuar në e studion e Shkumbin Ismailit. “Me qëllim kemi zgjedhur këngën Bonbon sepse u be aq e famshme sa që theu barrierat Evropiane. Përmes këngës BonBon kemi vendosur ...Full Article

Me cilin djal po rri në dhomë Rita Ora?

Rita Ora po qëndron në kryeqytetin e Italisë, Romë. Bukuroshja shqiptare duket se po e shijon jetën në Romë sa që në secilin postim të saj e vë edhe datën për të kujtuar këto ditë. Moti i ftohtë në Evropë nuk po lë gjurmë te Rita pasi që pozimi i saj është me tepër veror. Rita në një selfie shfaqet në të brendshme ndërsa në prapavijë shfaqet një person ...Full Article

Almeda Abazi do të martohet për Shën Valentin (fotot)

Turqi – Pas fejesës zyrtare të pak javëve më parë, çifti i famshëm janë gati për martesë. Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Sayışman, e kanë shpallur datën. Në 25-vjetorin e lindjes, më 13 shkurt, Almeda do të veshë edhe fustanin e nusërisë. Lajmi është publikuar nga mediat turke. En Magazin shkruan se kjo ditëlindje, me siguri do të jetë më e bukura për aktoren shqiptare, e ...Full Article
Page 50 of 165« First...102030...4849505152...607080...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365