|E mërkurë, Janar 24, 2018

Th@shetheme

Prag ‘shpërthimi’ gjoksi i Morena Tabakut

Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku është ajo që nuk i kursen asnjëherë lëvizjet provokative. Kështu ka vepruar edhe në fotografitë e reja të realizuara në mënyrë profesionale, shkruan Indeksonline. Ajo shfaqet shumë seksi në fotografitë e fundit ku ekspozon gjoksin e saj bombastik edhe pse kishte veshur një pallto të madhe. “Djalli” ka shkruar ajo në njërën nga fotografitë kurse duket se ajo është pëlqyer shumë nga fansat ...Full Article

Kida publikon foto nudo në Instagram

Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida është këngëtarja më aktive aktualisht Ajo vazhdimisht promovon këngë të reja, dhe secila prej tyre rezulton të jetë shumë e suksesshme. Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti. Ajo zakonisht shfaqet e veshur me shumë stil, por jo shpesh herë provokative, transmeton ORAinfo. Edhe sot ajo ka publikuar një ...Full Article

Elhaida Dani merr trëndafila të kuq, e dashuruar?

Këngëtarja Elhaida Dani ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me një tufë trëndafila të kuq në dorë. Nuk dihet nëse është dikush në jetën e këngëtares ndonëse ajo është shprehur se ende dikush nuk ia ka vjedhur zemrën.  Full Article

Ja dhurata e Fevziut për Bleona Qerretin

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në rrjete sociale një dhuratë mjaft të shtrenjtë të bërë nga gazetari i njohur Blendi Fevziu.  Ai i ka dhuruar rreth 9 vite më parë një varëse çelësash të firmës “Cartier”. Bleona e ka publikuar këtë dhuratë duke shkruar: “Blendi Fevziu xhemla kjo dhurata jotë cartier është tek çelësat e mi për 9 vjet, love you,”-shkruan këngëtarja. Mesa duket miqësia e tyre është mjaft ...Full Article

Bleona Qerreti “Bingo” në casino, fiton 23 mijë $

USA – Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti është bërë një milionere mbrëmjen e kaluar dhe kjo falë lojrave të fatit. Teksa ka vizituar një nga kazinotë e Las Vegasit Bleona duket më në formë se kurrë dhe i ka ndodhur e papritura. Në momentin që këngëtarja shqiptare nxehet me makineritë, ajo bëhet fituese e 23 mijë dollarëve. Nën shoqërinë e modeles Angela Martinit, Bleona është çmendur nga gëzimi duke thirrur: ...Full Article

‘Sherr’ Kastro Ziso me Gjebrean, punë pikësh

Gjatë ditës së sotme këngëtari Kastro Zizo shpërtheu ndaj kolegëve të tij të cilët nuk i dhanë pikë në ‘Kënga Magjike’. Përmes një statusi në Facebook, Kastro nuk nguroi t’i quajë ata si ‘puçrra me qelb që duhen shtypur’. Kjo çështje është trajtuar dhe në programin e “E diela shqiptare”, ku Ardit Gjebra ka replikuar me këngëtarin. “Më mirë më jep 0 pikë sesa 1 pikë”, u shpreh Kastro ...Full Article

Këngëtarja gjendet e vdekur në dhomën e hotelit

Një këngëtare britanike është gjetur e vdekur në dhomën e saj të hotelit në Katar. 32-vjeçarja Daniella Obeng ishte larguar vetëm 6 ditë më parë në Katar. Miqtë e saj thanë se ajo ishte e detyruar të kërkonte punë jashtë shtetit pasi përfitimet e saj u prenë. Ajo ishte mama e një fëmije, ndërsa mediat britanike shkruajnë se prej disa kohësh vuante nga një tumor në tru dhe nga ...Full Article

Zholi – U bëra aktore për të lar borxhet e mamasë

Aktorja Angelina Jolie ka treguar më në fund se pse i është hyrë aktrimit Aktorja e njohur duket se nuk ka pasur qëllim që të bëhet aktore, por kësaj rruge i është hyrë për të paguar “faturat dhe borxhet” e nënës së saj Marcheline Bertrand. Ajo është një fituese e Oscarit dhe ka luajtur tashmë në shumë filma të njohur dhe hite për publikun amerikan. Mirëpo, pavarësisht pasionit të ...Full Article

Rita Ora shumë atraktive për revistën Love (foto e video)

Rita Ora ka qenë fytyra kryesore e numrit të ri të revistës Love. Me këtë rast ashtu si artistët tjerë edhe Rita ka xhiruar një video ku shihet tejet atraktive duke vallëzuar në mënyrë provokative. “Anyëhere” dëgjohet në prapavijë, hiti i ri i Ritës që po pëlqehet në mbanë botën, e që është në plan të parë edhe në këtë video. Rita ka qenë pjesë e videove për Love ...Full Article

Kokëdhima – Rama është kokrra e frikacakut

Dikur kanë qenë miq të afërt por sot janë kundërshtarë politikë. Koço Kokëdhima dhe Edi Rama prej kohësh janë distantancuar nga njëri tjetri dhe akuzat e kryetarit të Zgjidhjes nuk kanë munguar. Kësaj here Kokëdhima ka lëshuar një deklaratë mjaft surprizuese, duke thënë se Edi Rama nuk është një politikan i fortë, madje sipas tij ai është “kokrra e frikacakut”. “Rama është kokrra e frikacakut. Po të ishte i ...Full Article
Page 6 of 165« First...45678...203040...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365