|E martë, Tetor 24, 2017

LAJMET KRYESORE

Th@shetheme

Eddie Murphy – Ja aktori shqiptar që më ka ofruar kokainë

Eddie Murphy ka luajtur një sërë rolesh si “djalë i shkathët rruge” në vitet 80’, por ai vetë duket se nuk ka rënë kurrë pre e veseve. Artisti 55 vjeçar është rrefyer për Hollywood Reporter se ka refuzuar të provojë kokainën. Por kjo nuk është gjithçka, pasi dora që ia ka zgjatur është ajo e aktorit të njohur me origjinë shqiptare, John Belushi. Ky i fundit ndërroi jetë në ...Full Article

Rovena Stefa, në dasëm majë tavolinës (fotot)

Këngëtarja e mirënjohur, Rovena Stefa, në një nga dasmat e shumta ku ka kënduar gjatë ketij sezoni, i çuditi mysafirët me performancën ku ajo shihet pa fustan, por me pantallona. Ajo që shquhet për fustanet e saj të panumërta e mjaft glamuroze, këtë herë këndoi e vallëzoi e veshur me një palë pantallona bardhë e blu, hipur mbi një tavolinë të vendosur në mes të restorantit, së bashku me dasmoren që po shihet shumë e lumtur nën këtë atmosferë.Full Article

Elvana Gjata me të kuqe konfirmon edhe një herë për shtatëzaninë

Këngëtarja Elvana Gjata, e cila u përfol në media për një shtatëzani të mundshme, por që shumë shpejt u hodh poshtë si lajm nga menaxheri i saj, ka zgjedhur që në fundjavë të vishet me ngjyra të kuqe. Në këtë foto të publikuar në rrjetet sociale, Elvana duket mjaft elegante me një kostum të kuq dhe me sandale me ngjyra, duke iu përshtatur mjaft mirë stinës së nxehtë të ...Full Article

Big Mama mes 2 meshkujve

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Big Mama aktualisht po qëndron në Shqipëri. Në profilin e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto teksa shihet të jetë në një pishinë, në shoqërinë e dy meshkujve, shkruan Indeksonline. Big Mama, është njëra ndër të paktat këngëtare që ka arritur ta ruajë jetën e saj private larg syrit të medias rozë.Full Article

Kardashianet nisin ‘luftën’ e byt..e (fotot)

Pasi paparacët e kapën si një mama shembullore me dy fëmijët në plazh, pasi është kthyer Brenda shtëpisë, Kim Kardashian ka shpërthyer. Kohët e fundit, disa shkrime pretendonin se motra Kendall Jenner po ia kalon Kimit me të pasmet. Por sot, mbretëresha e Instagramit u përpoq ta bindë publikun se është ende në lojë. Fotot e saj flasin vetë.Full Article

Ceca fillon lidhje me një djalë 16 vjet më të ri (fotot)

Këngëtarja e njohur serbe, Ceca Raznatoviç, ka gjetur të dashur të ri. Ajo ka nisur lidhje me modelin 26 vjeçar, Aleksandar Jovoviç. Ceca është 42 vjeç dhe ka një karrierë të bujshme në serbi, shkruan Gazeta Express. Pothuajse të gjitha këngët e saja, gjatë viteve 90’ta, u bënë hit në ish-Jugosllavi, përfshirë edhe në Kosovë. Express sjell fotot e të dashurit të saj:Full Article

Modelia ruse përtej imagjinatës (foto+18)

Modelja super seksi nga Rusia ka provokuar sërish. Anastasiya Kvitko, e cila shquhet për format dhe linjat tmerrësisht seksi të saj, në setin më të fundit në Instagram është shfaqur më e nxehtë se kurrë, shkruan Gazeta Blic. Anastasiya tashmë ka afro 3 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa ajo nuk ndalet së pozuari foto nga më provokueset, ndaj të cilave të shumta janë reagimet e ...Full Article

Kur Meta heq kostumin e politikës (foto)

Kur vjen momenti i pushimeve është pikërisht çasti i duhur “për t’u zhveshur” nga kostumet zyrtare e për të shijuar disa ditë të qeta. Diçka të tillë duket se e ka ndjekur me përpikmëri edhe Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Ilir Meta. E shohim në këtë foto teksa është duke biseduar në telefon, ndërkohë që është veshur “casual” dhe gjithashtu qëndron edhe në pozicion të shkujdesur. Kjo foto është ...Full Article

Film kushtuar puçit kundër Erdogan

Një film i inspiruar nga një serial antiamerikan shumë popullor në Turqi do të vërë në skenë puçin e dështuar të 15 korrikut kundër presidentit Erdogan me, si personazh kryesor, një “James Bond turk”. Shoqëria e prodhimit “Pana Film” që ka realizuar tre filma të suksesshëm të inspiruar nga seriali “Valley of the Wolves” (Lugina e Ujqërve), dha këtë njoftim sot në median turke. “Si përgjigje ndaj një kërkese ...Full Article

DiCaprio pushime në Malibu me Nina Agdal (fotot)

Leonardo DiCaprio është duke shijuar një pushim të merituar nga xhirimet e shumta këtë verë, në shoqërinë e të dashurës së tij më të re. Ai është parë ditën e diel me supermodelen 24 vjeçare, Nina Agdal. Aktori 42 vjeçar dukej mjaft i relaksuar dhe i lumtur përderisa shkoi për not në plazhin në Malibu, Kalifornia.Full Article
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365