|E mërkurë, Janar 24, 2018

Th@shetheme

A e zyrtarizoi Rita Ora lidhjen?

Këngëtarja Rita Ora këto ditë ka qenë një ndër emrat më të përfolur në media. Ajo u kritikua për një fotografi me boksierin e njohur Conor McGregor, ku sipas komentuesve thuhej se dyshja janë fotografuar shumë të afërt. Por, mesa duket, ka mjaftuar ngjarje, që Rita të ‘zyrtarizojë’ në një lloj forme edhe lidhjen e saj më të re, me muzikantin Andrew Watt. Ora ka publikuar një fotografi bardhë ...Full Article

Pacolli me superlativa për Dua Lipën

Zv/kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AKR’së Behgjet Pacolli, ka vlerësuar sot lartë këngëtaren Dua Lipa Dua Lipa dhe kënga e saj “New Rules” sot u shpallë njëra prej këngëve më të mira të këtij viti më 2017 nga revista TImes. Kjo nuk ka shkuar edhe pa u vërejtur nga Pacolli i cili ja ka dedikuar asaj një status në Facebook. “Dua Lipa i mposhti të gjithë: “New Rules” ...Full Article

Balerina kapet me pistoletë në çantë (fotot)

Ajo duket si një femër e rrezikshme, pasi edhe emri që mban e tregon këtë, por ajo di të sasoj dhe të tërhrq vëmendjen, pra të prodhojë lajm. Fjala është për valltaren Donjeta Kosumi-Kallashi, e cila së fundmi ka treguar brendinë e qantës së saj, e ku përveç tjerash shihet se Kallashi mban edhe revole, kanë shkruajtur shumë agjensi laajmesh në Kosovë Valltarja e cila nuk është më aktive ...Full Article

Shikoni kopjen e Beyonce, më seksi se vet ajo

Një vajzë që ka ngjashmëri të pabesueshme me Beyonce tregon se shumë shpesh fansat e këngëtares së njohur e ndalojnë në rrugë pasi e ngatërrojnë me të. Brittany Williams, nga Detroit, Michigan thotë se të shumtë janë njerëzit që kërkojnë të bëjë një selfie me të, duke qenë të bindur se ajo është Beyonce. Edhe pse ngjashmëria është e padiskutueshme e reja thotë se ajo nuk përpiqet ta imitojë ...Full Article

Noizy i thotë diçka ‘nuses’

Reperi i njohur Noizy e ka shprehur gjithnjë simpatinë e tij për këngëtaren nga ishujt Barbados, Rihannën. Në fotot e fundit të publikuar nga Rihanna në të cilën këngëtarja me famë botërore shfaqet më seksi se asnjëherë Noizy ka shkruar një koment që askush nuk e priste: “Nusee sillu mirë”,-ka qenë komenti i reperit për të. Nuk është hera e parë që Noizy e quan Rihannën si nusen e ...Full Article

Kallashi pa punë

Në “Xing me Ermalin” janë të ftuar dy kaubojsa: Ish-deputeti Eduart Ndocaj dhe Kallashi e cila disa muaj më parë ka publikuar këngën “Cowboy”. E pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi nëse e ka menduar t’i futet politikës, Kallashi u shpreh se nuk i pëlqen politika dhe as nuk e ka idenë se çfarë pune mund të bënte. “Tani jam pa punë”, tha Kallashi ndërsa Ermali e pyeti se si ...Full Article

Albërie Hadërgjonaj tregon gjoksin

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është në mesin e artisteve pasive sa i përket projekteve muzikore. Por, edhe pse nuk sjell shpesh projekte muzikore, Albëria është aktive me koncerte sidomos në Amerikë Ajo bashkë me vajzën e saj, Anxhelinën tash e sa vite jetojnë në Amerikë, nga ku sjellin kohë pas kohe imazhe tejet provokuese. Tash e sa vite, këngëtarja është në top-formë dhe këtë gjë e dëshmon në çdo paraqitje ...Full Article

Prezervativë para derës së Eli Farës, 22 vjeçari përfundon në ‘çmendinë’

Këngëtarja e famshme, Eli Fara, ka kaluar një situatë të pakëndshme gjatë qershorit të këtij viti.  Një i ri, 22-vjeçar, e ka përndjekur duke i vendosur prezervativë te doreza e derës së apartamentit të saj, shkruan “Panorama”. Edhe pse këngëtarja nuk ka bërë vetë kallëzim për rastin, ka qenë një parukiere, e cila është përndjekur nga i njëjti person në të njëjtën mënyrë. Bëhet fjalë për shtetasin Gertjan H., 22 ...Full Article

20 vjet “Titanic”/ Cameron – Ja pse e ‘vram’ Jack-un

Regjisori James Cameron kërkon që njerëzit ta pranojnë vdekjen e Jack në filmin “Titanic”. Gjatë një intervistë për “Vanity Fair”, ai tha se kjo ishte një zgjidhje artistike. “Në derën ku qëndronte Rose kishte vend, por kështu ishte më efektive”, shpjegoi Cameron. Regjisori tha se audienca e dashuroi DiCaprion dhe dhimbja e vdekjes së tij i afroi më shumë me filmin. Sipas tij, ky quhet art dhe gjërat ndodhin ...Full Article

Mimi Kodheli tregonë ‘sekretet’ e Ramës në bashki dhe qeveri

‘’U kontaktova nga Edi Rama dhe pas disa muajsh insistimi të tijin për tu bërë nënkryetare e Bashkisë së Tiranës, vendosa të pranoja’’ – me këtë fjali e nis ish zëvendëskryetarja e Bashkisë së Tiranës për 4 vjet dhe ish ministrja e Mbrojtjes e qeverisë ‘Rama 1’. E ftuar në pasdite në ‘’Top Channel’’ Mimi Kodheli  ka rrëfyer më shumë rreth punës së saj. Ajo thotë se puna e 4 ...Full Article
Page 7 of 165« First...56789...203040...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365