|E mërkurë, Janar 24, 2018

Th@shetheme

Isaiah Acosta, reperi pa nofulla, mjekët nuk i dhanë shpresë për jetën

Reperi Isaiah Acosta ka lindur me një sëmundje të quajtur ‘situs inversus’, e cila nënkupton se pjesa më e madhe e organeve ishte në vendin e gabuar. Gjithashtu ai nuk ka të zhvilluar kockën e nofullave. Ai është tekstshkrues dhe reper, por nuk mund të flasë. “Doktorët na thanë se Isaiah do kalonte jetën e tij në shtrat, do ishte i verbër, i shurdhër dhe i paaftë për të ecur. ...Full Article

Kjo është ushtarakja bukuroshe e FSK’së

Nëse do ishte një kompeticion i bukurisë brenda për brenda FSK-së, vërtet kjo ushtare do të ishte një konkurrente e fortë. Emri i bukuroshes ende nuk dihet, mirëpo në një vizitë që i bëmë profilit të hapur në emër të FSK-së në instagram, hasëm në këtë ushtare tonën e cila vërtet duket se është bukuroshe. Edhe pse me uniformën ushtarake, vajza në fjalë shihet se ka cilësi të një femre ...Full Article

Kallashi provokon

Valltarja më e përmendur e estradës edhe pse është tërhequr shumë nga jeta publike, po vazhdon të jetë më e përfolura, e që nuk po i ndalë provokimet as jashtë skenës E provokimet e rënda s’di askush t’i bëjë si ajo, ku kësaj here ka çmendur ndjekësit. Pavarësisht se në dorë ka ushqim, nuk i ka kursyer “mendimet e pista” , duke bashkangjitur fjalët “si kam qef senet e ...Full Article

Femra, ja pse duhet ta përdorni sodën

Nëse keni kërkuar për mjekime natyrale ose keni kërkuar këshilla nga gjyshet tuaja, me siguri do jeni ndeshur me përdorimet e shumta që soda e bukës ka. Më poshtë do ju rendisim 5 përdorime të fuqishme të sodës së bukës: Antacid për djegjen e stomakut: Pasi keni ngrënë shumë shpejt, ose diçka djegëse apo gjëra që kanë shumë acid, stomaku juaj mund të reagojë në një mënyrë jo të ...Full Article

Çiljeta dhe Alban Hoxha tashmë dalin bashkë

Prej më se një viti ata përflitet se janë çift bashkë, por tashmë duket se lidhja e tyre është konsoliduar. Për herë të parë këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka dalë hapur me portierin e “Partizanit” dhe të kombëtares shqiptare të futbollit, Alban Hoxha. Ajo është parë mjaft elegante në festën e organizuar këtë të enjte me rastin e 30-vjetorit të Albanit, ku shihen duke festuar me miqtë e tyre të ...Full Article

Sjelljen tuaj në dashuri e tregon gishti i madh i dorës

 Madhësia e gishtave tuaj të mëdhenj thonë shumë për personalitetin tuaj. Nëse gjysma e parë është më e gjatë se gjysma e dytë Atëherë, ju jeni shumë pasionatë dhe besnikë. Kur dashuroni dikë keni tendencën për të harruar gjithë pjesën tjetër të botës për shkak se bëheni shumë posesiv pas partnerit tuaj. Shpesh herë e ekzagjeroni nëse partneri juaj nuk ju kthen mesazhet ose telefonatat. Prandaj bëni kujdes sepse ...Full Article

Rita Ora foto edhe në dush

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora kohëve të fundit po punon pa reshtur. Andaj normalisht se i duhet kohë për t’u relaksuar e edhe një prej këtyre momenteve e ka ndarë me ndjekësit. Këngëtarja e njohur e ka publikuar një foto në Instastory ku shihet duke bërë dush. ”Qetësi para stuhisë, gati për me fluturu 28 orë”, ka shkruar Rita përkrah fotografisë së publikuar.  Full Article

Mimoza Llastica? Ja sa seksi duket ajo sot

Jo vetëm të rriturit por edhe fëmijët sot e kanë parë fimin ‘Mimoza llastica’. Mimoza e vogël tashmë është rritur dhe është bërë një femër shumë e bukur dhe tërheqse, sexi. Vajza e vogel tekanjoze, qe i jep mesim te gjithe femijeve te perkedhelur… Kjo eshte “Mimoza Llastica” sot… Shikoni sa e hijshme eshte Zhaklina Dhimojani sot! Askush nuk do ta besonte qe ajo i ka kaluar te pesedhjetat. ...Full Article

Këngëtarja kosovare dërgohet në spital

Fansat e saj janë befasuar nga një imazh që këngëtarja Ana Kabashi ka publikuar në rrjetet sociale. Në një video ‘boomerang’ që ka publikuar tregon se ajo po gjendet në spital, ani pse nuk ka treguar arsyen. Nuk dihet nëse këngëtarja po e viziton dikë apo ka probleme shëndetësore, mbetet të shihet. Ndryshe, kujtojmë se Ana është njëra ndër këngëtaret që shquhet për vokalin e saj, por edhe për linjat ...Full Article

Big Mama – Ja pse u ndava nga i dashuri

Ajo tha se nuk ishte lidhje e shëndosh Këngëtarja e njohur, Besjana Kasami apo siç njihet me emrin artistik “Big Mama” kohëve të fundit ishte kryelajm në mediet rozë për linjat e saja trupore, tani është bërë temë për ndarjen na i dashuri. Bigu për TV21 në emisionin “Pastel” ka treguar arsyen e ndarjes. “Kam folë të Fatma e Rudina po flas për herë të tretë dhe nuk do ...Full Article
Page 8 of 165« First...678910...203040...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365