|E martë, Qershor 27, 2017

Modë

Shfaqja definitive, veshjet e grave 2016

Tërheqja e blerësit kyç nga gjithë Mbretëria e Bashkuar dhe Irlanda, nga të pavarur deri në dyqane të lartë të departamentit, Moda Woman është bërë destinacioni i modës tregtare për rangje  të ndryshme të Britanisë së Madhe dhe të markave ndërkombëtare. Ndodhet në zemër të Mbretërisë së Bashkuar, Moda është e lehtë për të arritur tek përfitimet nga disa ...Full Article

5 këshilla mode për femrat e shëndosha

Xhesika Friling është eksperte mode, fotografie, stili dhe grimi. Përvec kësaj, ajo është e shëndoshë dhe nuk ka asnjë kompleks kur flet për masën e vet. – Kur industria ...Full Article

Botës i shtohet edhe një yll mode super seksi (foto)

Emri i saj është Lily Aldridge dhe ajo po rritet me shpejtësi, për t’u shndërruar në yllin e ri të modës botërore. Modelja 25-vjeçare është shndërruar në suksesin e ...Full Article
Page 12 of 12« First...56789101112
Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365