|E shtunë, Janar 20, 2018

Modë

Moda e pantallonave hit në rrugët e amerikës (fotot)

USA – Pantallonat bebi rozë në vend të xhepave në prapanicë kanë hapje të mëdha, ndërkaq Angelique Morgan, e njohur si Frenchy, pa fare turpi ka shëtitur nëpër qytet. Me pamjen e vet tërheq shikimet kudo që shfaqet, ndërkaq kohë më parë në Los Angeles ka shëtitur me pantallona me hapje në prapanicë, transmeton Telegrafi. E  njohur nga një “Reality Shou”, mbretërsha e silikonit, ajo ka shpalosur asetet e saj  teksa ka ecur ...Full Article

Fajdet në modë

Kushtet e pafavorshme afariste, normat e larta për kredi dhe procedurat e zgjatura për realizimin e kredive, në bankat komerciale që operojnë në Kosovë, kanë bërë që bizneset në disa raste të marrin para me fajde, thonë përfaqësues të komunitetit të biznesit. Fajdet janë para të huazuara në mënyrë ilegale, nga qytetarët, me normë të lartë të interesit. Agim Shahini, udhëheqës i Aleancës Kosovare të Biznesit, në një prononcim ...Full Article

Emily Ratajkowski pozon toples

Emily Ratajkowski nuk ndalon së provokuari fansat me fotot e zjarrta të saj. Modelja bukuroshe ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale ku shfaqet tepër seksi. Madje Emily pozoi dhe topless duke “cmendur” fansat në rrjetet sociale.Full Article

Kur yjet nxjerrin prapanicën (fotot)

Ka nga ato që e zgjedhin lakuriqësinë për një pamje të re, kush për modë, por edhe për të provokuar duke nxjerrë qëllimisht zbuluar fundshpinën. Shikoni më poshtë yjet që kanë provokuar.    Full Article

Moda për femrat për stinën e pranverës (fotot)

Pranverë 2016 Këto janë disa nga modelet më të fundit për femrat për stinën e pranverës Shikoni fotot alb365.comFull Article

Shfaqja definitive, veshjet e grave 2016

Tërheqja e blerësit kyç nga gjithë Mbretëria e Bashkuar dhe Irlanda, nga të pavarur deri në dyqane të lartë të departamentit, Moda Woman është bërë destinacioni i modës tregtare për rangje  të ndryshme të Britanisë së Madhe dhe të markave ndërkombëtare. Ndodhet në zemër të Mbretërisë së Bashkuar, Moda është e lehtë për të arritur tek përfitimet nga disa hotele onsite që i përshtaten të gjitha buxhetet dhe për ...Full Article

5 këshilla mode për femrat e shëndosha

Xhesika Friling është eksperte mode, fotografie, stili dhe grimi. Përvec kësaj, ajo është e shëndoshë dhe nuk ka asnjë kompleks kur flet për masën e vet. – Kur industria e modës thotë se numri 44 është “plus size” dhe se modelet mbajnë numra 34-36, pyetini se cila është e vërteta. Gruaja amerikane mesatarisht mban numër 46 -, ka thënë Xhesika. Pavarësisht se c’numër mbani, Friling është një inspirim i ...Full Article

Botës i shtohet edhe një yll mode super seksi (foto)

Emri i saj është Lily Aldridge dhe ajo po rritet me shpejtësi, për t’u shndërruar në yllin e ri të modës botërore. Modelja 25-vjeçare është shndërruar në suksesin e fundit të Victoria Secret. Amerikania është duke errësuar me famën e saj dhe koleget shumë të famshme si Adriana Lima, Alessandra Ambrosio apo Rosie Huntington-Whiteley. Aldridge është aktualisht duke pozuar për linjën e re të veshjeve të plazhit në St.Barts, ...Full Article
Page 16 of 16« First...1213141516
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365