|E premte, Gusht 18, 2017

Modë

STIL VEROR/ Kombinime për dalje me shoqëri, shëtitje apo plazh! (foto)

Vera është stina e vetme e vitit kur ngjyrat e zjarrta, modelet e pazakonshme, por edhe dezenët më të pazakonshëm jo që janë të lejueshme, por edhe të preferuara. Motivet e yjeve në fustane sërish janë në modë. Mund të zgjidhni motive subtile të yjeve në fanella të zakonshme apo në shalle të ngushta ose yje të theksuara në ...Full Article

Këto janë pantallona të përsosura verore (foto)

Ideale për temperatura të larta, por edhe për t’u kënaqur afër bregdetit! Deri tani me siguri disa herë ju kanë djersitur shumë xhinset dhe pantallonat e ngushta, para se ...Full Article

Bikini që mundë ti vishni në 16 mënyra (video)

Nuk jeni të detyruara që blini shumë bikini për të shkëlqyer në plazh. Deti dhe plazhi janë të paimagjinueshëm pa bikini, pra falë këtyre truqeve të thjeshta, një bikini ...Full Article

Vera dhe trendi i kapeleve (fotot)

Ajo çka është më e rëndësishme gjatë stinës së verës është kujdesi që duhet të keni ndaj diellit të fortë. Kjo sidomos duhet të praktikohet kur jeni në pushime, ...Full Article

Sytjena mbi fanellë, këmishë. Trendi i sezonit (fotot)

Fustanet me modele dhe materiale na rikujtojnë këmishët seksi të natës, ndërkaq pantallonat komode të mëndafshta na asociojnë në pjesën e poshtme të pizhameve, ndërkaq sytjenat dolën mbi këmishë ...Full Article

Vajza – Ja pantallonat që do dominojnë verën (fotot)

Në zyrë, në det, në mal e në qytet, pantallonat mund të jenë aleati perfekt i pamjes verore.Mjafton të zgjedhësh modelet e përshtatshme dhe bëhet një alternativë fituese e ...Full Article

Vera – Veshje me ushqimet e kafshët tuaja të preferuara (fotot)

Koleksioni i ri për rrobat e meshkujve ka të bëjë me disa veshje në të cilat bëjnë pjesë ushqimet e preferuara të meshkujve. Të gjitha këto veshje morën vëmendjen ...Full Article

Si të dukeni shtatlartë

Shumica e femrave ëndërrojnë të kenë këmbë të gjata, por kjo ëndërr mund të bëhet realitet me disa manipulime të vogla. Yjet e njohur nuk kanë të gjitha këmbë ...Full Article

Sandalet më të bukura për verë 2017

Fjala e fundit e modës janë gurët e çmuar (jo të vërtetë) me të cilët janë zbukuruar sandalet. Përveç qindra llojeve të takave, që tashmë mund të gjejnë veten ...Full Article

Bella Hadid, perëndeshë akulli me fustan të tejdukshëm

Bella Hadid na lë gjithmonë pa fjalë, por pas këtij fustani s’na mbetet veçse të pyesim: “A mund të ketë më pas kësaj?” Në mbrëmjen plot glamour të amFAR ...Full Article
Page 2 of 1312345678...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365