|E martë, Qershor 27, 2017

Modë

Çanta që po korr sukses

Në rast se keni vrarë mendjen për çantën e blerë këtë pranverë, ajo e ka një emër: Gabrielle. Çanta e dizajnuar nga Karl Lagerfeld ka marrë emrin e themelueses së Chanel (ndonëse të gjithë e njihnin si Coco, ajo quhej Gabrielle) dhe është padyshim çanta e re më e rëndësishme e shtëpisë prestigjioze të modës, që prej prezantimi të ...Full Article

Pranvera dhe kombinimi i së gjelbrës (fotot)

Pa marrë parasysh a është fjala për nuancat e buta të mentës, nuanca të ngrohta ngjyrë gëlqereje apo ngjyra e errët e gjelbër e malit, femrat kryesisht u shmangen. ...Full Article

E çfarë nuk pret nga Viktoria Beckham

Kreatorja e modës Victoria Beckham ka lansuar linjën e modës për dama të plota, në të cilën do të jenë madhësitë deri te numri 52 i konfeksionit, përkatësisht XXXL! ...Full Article

“Sting” koleksioni thumbues i pranverës (fotot)

Stilistja e njohur kosovare Diana Qerimi ka sjell së fundmi koleksionin e saj më të ri të veshjeve, të titulluar “Sting” Koleksioni pranverë/verë karakterizohet me ngjyrat e stinës dhe ...Full Article

HERMES/ Fitim rekord mbi 1 miliard euro

Profiti i shtëpisë franceze të modës Hermes, e njohur për nga galanteria dhe rrobat e shtrenjta, ka arritur një sukses të paparë. Në vitin e kaluar për herë të ...Full Article

Ja veshjet që do të pushtojë sezonin e ri (fotot)

Veshjet më të efektshme na vijnë bashkë me kombinimet e pullave ngjyrë të kaltër dhe çizmeve të peshkatarëve të gjata deri mbi gjunjë me lëkurë ngjyrë të kuqe të ...Full Article

Veshje me një sup jasht, trendi i kësaj pranvere

Edhe gjatë sezonit të pranverës në trend do të jenë bluzat, këmisha me një sup jashtë. Këtë trend të ri do të mund ta shihni nëpër pasarela të ndryshme si ...Full Article

9 trendet e modës që do dominojnë pranverën dhe verën (fotot)

Çdo sezonë dizajnerët e modës implementojnë karakteristika dhe krijojnë trende të reja. Më poshtë i keni disa nga trendet më të mira të cilat do të vijnë këtë pranverë ...Full Article

“Make a jump” – Koleksioni sportiv i Mango-s, pranverë 2017

Mango paraqet koleksionin e ri “Make a jump” dhe prezanton pjesët kryesore të koleksionit të vet sportiv për sezonin e ardhshëm. Propozimet e reja të koleksionit sportiv i prezanton ...Full Article

Ja çelsi i elegancëc së Melania Trump (fotot)

E pëlqeni ose jo zonjën e parë të Amerikës, një gjë nuk e mohoni dot: Ka stil dhe elegancë për t’u marrë shembull. Por krahas prerjeve perfekte dhe fizikut ...Full Article
Page 3 of 1212345678...Last »
Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365