|E martë, Qershor 27, 2017

Modë

Vjeshtë – dimër, vishuni me Mango

Kur është fjala për veshjen, periudha para nesh do të mbahet në mend për larminë e pabesueshme dhe gërshetimin e stileve, si edhe kthimin paralel të disa epokave të modës. Vitet shtatëdhjetë të shekullit të kaluar shumë të gëzueshme hipi janë takuar me veshjet e viteve nëntëdhjetë, ndërkaq ky bashkim interesant i stilit i pasuruar me shkëlqimin e glamurit ...Full Article

Ja si kombinohet e kuqa dhe e zeza (fotot)

Shikoni disa modele më poshtë për të kuptuar sa e thjeshtë është për të krijuar veshjen e veçantë në një ditë feste kombëtare si e jona. Një prej nuancave ...Full Article

Xhinset e ngushta tashmë janë jasht mode

Është vështirë të mendohet një periudhë kohore ku xhinset e ngushta nuk kishin qenë zgjedhja e parë e çdo femre, por tani ‘zotët’ e modës kanë folur: xhinset e ...Full Article

Ja çfarë të vishni në ditët e ftohta

Do ta keni nxehtë, madje do të dukeni elegante dhe shumë femërore. Vjeshta dhe dimri janë koha e duhur kur nga dollapët tuaj duhet t’i nxirrni palltot tuaja të ...Full Article

Ja si zgjerohen xhinset

I keni larë xhinset, por kur janë tharë, më nuk keni mundur t’i vishni? Mos u brengosni. Me pak durim dhe shkathtësi lehtë do ta zgjidhni këtë problem, transmeton ...Full Article

Kombinime dimri vetëm me tre elementë

Nuk është nevoja të mendohesh gjatë për të krijuar kombinimet që do të jenë tendencë gjatë këtij sezoni të ftohtë. Të gjithë e dinë tashmë që kadifja ka pushtuar ...Full Article

Ja trikot e stinës së vjeshtës

Shumë veshje do të shndrisin pamjen tuaj këtë vjeshtë. Shiu ka filluar, era fryn, temperaturat janë ulur dhe ne duhet t’ju themi lamtumirë sandaleve të bukura dhe këmbëve të ...Full Article

Ja si të visheni në fundjavë (fotot)

Në mëngjes, në drekë apo në darkë. Kombinimet e mëposhtme do ju nxjerrin faqebardhë në çdo orë të ditës. Fundjavat janë burimi i gëzimit dhe kënaqësisë, ndaj zgjidhni veshje ...Full Article

Ja vathët më të mirë se kristali (fotot)

Kush do të kishte menduar se vathët e kristalit janë shoqërimi i përsosur me pallton e vjeshtës. Balenciaga e ka dëshmuar se ky lloj i vathëve mund të vihet ...Full Article

1500 perla të ujërave të ëmbla, në fustanin e princeshës Elia Zogu (foto)

“Fustani është punuar në bashkëpunim të ngushtë me princeshën, për çdo detaj jemi konsultuar”, ka thënë Flora Suldashi, e cila ka specifikuar se puna rreth këtij fustani ka zgjatur ...Full Article
Page 6 of 12« First...345678910...Last »
Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365