|E diel, Qershor 25, 2017

njoftime

Party/ Godfather Lounge Bar me Miss Universe Albania

Godfather Lounge Bar me Miss Universe Albania Ju Mirepret kete te premte ora 19:00 #MisUniverse #Party #Event #Dj #MusicFull Article

11 – 14 Maj, Panairi Kombëtar i Librit ”Fieri 2017”

Edhe pak ditë na ndajnë nga çelja e Panairit Kombëtar të Librit ”Fieri 2017”… Në datat 11 – 14 Maj, në sheshin para Turizmit do të qëndrojë i hapur ...Full Article

Bashkia Fier organizon aktivitete për 1 Majin

Cfarë do të ketë në 1 Maji? Bashkia Fier organizon një tjetër aktivitet madhështor. Natyra e mrekullueshme e Parkut Apolonia, ndërthurrur me larmi aktivtetesh arstike, argëtuese, nën shoqërinë e ...Full Article

ITALGOLD/ Mbrrijnë bizhutë e fundit së bashku me sezonin turistik (fotot)

Sarandë –  Sezoni turistik dhe ai veror po vjen së bashku me bizhutë më të fundit të ITALGOLD, por jo vetëm. Bizhutë më të fundit për këtë sezon veror ...Full Article

PAA takim me Agron Dukën dhe qytetarë të ndryshëm

Në datën 9 Prill, ditën e diel , ora 11 në ambientet e kinoteatrit ‘Bylis’ Partia Agrare Ambientaliste  ( PAA ) organizon takim me kreun e partisë Agron Duka. ...Full Article

PANAIRI KOMBETAR I LIBRIT- FIER (MAJ 2017)

PANAIRI KOMBETAR I LIBRIT- FIER (MAJ 2017) NJOFTIM! Njoftojmë të gjithë autorët, poetë, shkrimtarë, studiues, si dhe botues, se, duke nisur nga data 25 mars 2017, çelen pranimet për ...Full Article

Ja 7 mënyrat për të emigruar në Kanada

Pak kohë më parë u dha lajmi se Kanadaja pranonte 300 mijë emigrantë çdo vit, jo emigrantë dosido por me profesione të caktuara. Për sa i përket emigrimit në ...Full Article

Shitet makinë e markës ‘Audi A4’

Shitet automjet tip ‘Audi A4 ‘ me këto të dhëna 1.9 naftë TDI Viti prodhimit 2004 Kamio manuale me 7 marsha, me portobagazh Gjendja e makinës shumë e mirë ...Full Article

N J O F T I M – D I T A E M I Q Ë S I S Ë SË GAZETARËVE

D I T A E M I Q Ë S I S Ë SË GAZETARËVE Datë 11 – 12 Shkurt 2017 – ( Edicioni i IV ) Tre vjet ...Full Article

Njoftim i klubit “Miqtë e Majacit”

Të nderuar miq, më datën 14 mars 2017 mbush 55 vjet që ka lindur Legjenda e Futbollit fierak e mbarëshqiptar Kujtim Majaci. Me këtë rast po përgatitet dhe një ...Full Article
Page 1 of 1112345678...Last »
Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365