|E hënë, Gusht 21, 2017

njoftime

Njoftim, kerkohet portier

Urgjent! Kerkohet nje portier per nje skuader te kategorise se pare ne Shqiperi! Te interesuarit te kontaktojne me Arber EmirinFull Article

Hotel FIERI kërkonë recepsionist

“NJOFTIM PER VEND TE LIRE PUNE “ Në kuadër të mundësisë së zgjerimit të aktivitetit, Hotel Fieri krijon dhe ofron mundësinë për pozicion pune! Profili i punes: RECEPSIONIT!! Te ...Full Article

Bashkia Fier njofton

Të gjithë qytetarët që u bënë pjesë e KQV-ve, GNV-ve dhe KZAZ-ve, në zgjedhjet për Kuvendin e Republikës së Shqipërisë (25. 06. 2017), duke filluar nga dita e sotme ...Full Article

Njoftim për maturantët

NJOFTIM NGA MAS PER MATURANTET QE NUK KANE MUNDUR TE APLIKOJNE. Njoftohen të gjithë maturantët/kandidatët, që nuk kanë mundur të aplikojnë për në universitet, se mund ta kryejnë këtë ...Full Article

Hotel Kristal Borsh (fotot)

Vlorë – Hotel Kristal ndodhet vetëm 150 metra larg bregut të detit në Borsh. Vilë me tre kate dhe 12 dhoma, orenditë të gjitha të reja. Dhomat janë me ...Full Article

Njoftim – Të hënën hapet Tregu I Ri i Fruta Perimeve

Njoftim! Njoftohen të gjithë qytetarët se Tregu I Ri i Fruta Permeve Fier (pranë Gold Center, ish QTU) do të hapet ditën e hënë, datë 10 korrik. https://www.facebook.com/a.subashi26/videos/732468440265931/Full Article

Njoftim – Hidhet shorti për fituesit e banesave sociale

Ditën e martë, datë 11 korrik 2017, ora 11:00, në sallën e teatrit të Kukullave Fier (hyrja pas Prefekturës), për familjet e listuara me vendim të Këshillit të Bashkisë ...Full Article

Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri

Të nderuar qytetarë; Temperaturat e larta që po vazhdojnë të jenë prezent në Fier sikurse në të gjithë vendin kanë shtuar rrezikun e zjarreve. Bazuar në parashikimet e instituteve ...Full Article

Party/ Godfather Lounge Bar me Miss Universe Albania

Godfather Lounge Bar me Miss Universe Albania Ju Mirepret kete te premte ora 19:00 #MisUniverse #Party #Event #Dj #MusicFull Article

11 – 14 Maj, Panairi Kombëtar i Librit ”Fieri 2017”

Edhe pak ditë na ndajnë nga çelja e Panairit Kombëtar të Librit ”Fieri 2017”… Në datat 11 – 14 Maj, në sheshin para Turizmit do të qëndrojë i hapur ...Full Article
Page 1 of 1212345678...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365