|E shtunë, Janar 20, 2018

njoftime

Ankandi – Riciklimi eshte “ART”

Fier – Me rastin e 2 Prillit, “Dites Boterore te Autizmit”. Bashkia Fier dhe Partneret e saj “IADSA”, “DAR”, “Engim Iternazionale” “Universiteti i Vlores” dhe “Qendra Murialdo” organizon ne ore 11:00, Ankandi me Piktura dhe Materiale te Riciklushme me tem: Riciklimi eshte “ART”, nga Femijet dhe te Rinjte me Aftesi Ndryshe prane Qendres Multifunksionale “Horizont” Fondet e mbledhura nga Ankandi do te perdoren per nevojate e femijve dhe te ...Full Article

Redaksia e alb365 uron besimtarët katolik gëzuar Pashkët Katolike

Redaksia e alb365 uron besimtarët katolik gëzuar Pashkët Katolike Fat , mbarësi dhe lumturiFull Article

Selecta kërkonë të punësojë (kliko dhe lexo)

“Selecta” , dipartimento “Customer Services” con sede a Tirana (Shqiperi), Rruga Kavajes Niesia Bashkiake 7 front Pallati me Shigjeta sipër bankës BKT kati 6, ricerca urgentemente operatori per attività di call centre (back-office, outbound, inbound e chat): Si richiede: – Età compresa tra i 20 e i 35 anni – Ottima conoscenza della lingua italiana (scritta e parlata) – Conoscenza base della lingua inglese – Buon utilizzo dei sistemi ...Full Article

Njoftim – Aplikime për studime në Rusi

Lajm i mirë për të gjithë ata që dëshirojnë të studiojnë në Rusi! Ministria e Arsimit dhe Shkences se Rusise dhe Agjencia Federale per Bashkepunim Humanitar Nderkombetar “Rossotrudniçestvo” shpallin fillimin e pranimit te shtetasve te huaj, te personave pa shtetesi dhe te bashkatdhetareve ruse qe jetojne jashte vendit per studimet ne vitin akademik 2016/2017 me shpenzime te pales ruse ne institucionet arsimore te Rusise sipas programeve arsimore te arsimit ...Full Article

Bashkia Patos njofton për 2 vende të lira pune

Bashkia Patos njoftonë për dy vende të lira pune për punonjës të zyrës së gjendjeve civile në Zharrëz dhe Ruzhdie. Për kushtet  dhe dokumentacionin klikoni mbi foto dhe lexojeni alb365.comFull Article

Bashkia Roskovec njofton

Ditën e enjte më datë 4 shkurt 2016, ora 11.oo në Pallatin e Kulturës Roskovec zhvillohet një takim në kuadër të projektit për hartimin e “Planeve operacionale të zhvillimit lokal”. Në këtë takim ftojmë të jenë pjesëmarrës dhe të shprehin mendimet e tyre përfaqësues të biznesit, të sektorit të arsimit, përfaqësues të shoqërisë civile, veteranë dhe pensionistë, nga komunitetet rom dhe atë sportiv etj. alb365.comFull Article

Nisin aplikimet për shkollën e policisë, ja kriteret

Tiranë – Nga data 15 janar 2015 hapet procesi i aplikimeve për të gjithë kandidatët e interesuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”. Aplikimi do të bëhet pranë Drejtorive Vendore të Policisë, ku aplikanti ka vendbanimin e përhershëm. Procesi i aplikimit është i hapur deri më datë 15 Shkurt 2016 dhe formularët e aplikimit mund të tërhiqen pranë çdo Drejtorie Vendore të ...Full Article

KËRKOHEN GAZETARË DHE BASHKËPUNTORË PËR PORTALIN E LAJMEVE www.alb365.com

Portali i lajmeve www.alb365.com  kërkonë gazetarë të rinj për të bashkëpunuar për lajme për portalin. Preferohen  gazetarë por edhe persona të profesioneve të ndryshme nga mosha 18 – 30  vjec. Të interesuarit të kontaktojnë nëpërmjet adresës së kontaktit  në faqen e portalit të lajmeve alb365.comFull Article

ALB365.COM & ALB365.INFO Ju uronë gëzuar vitin e ri 2016

Stafi i agjensisë së lajmve e alb365.com dhe alb365.info ju uronë të gjithë lexuesve gëzuar vitin e ri 2016. Qoftë për ju , për familjet tuaja, për të dashurit tuaj një vit i mbushur veç me dashuri, lumturi kudo në  çdo gjë , në çdo fushë të jetës. Paqja, dashuria, lumturia, zemërgjerësia , zemërbardhësia mbretëroftë në shpirtin tuaj . Gëzuar.  alb365.com alb365.infoFull Article

ALB365 ju uronë Gëzuar Krishtëlindjen

Full Article
Page 10 of 15« First...89101112...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365