|E shtunë, Janar 20, 2018

njoftime

Filluan aplikimet për bursa për studentët e universiteteve.

Bashkia Patos bënë me dije se :  kanë filluar aplikimet për bursa për studentët e universiteteve. Këto aplikime janë të vlefshme vetëm për studentët e vitit të parë dhe dokumentat kanë afat të dorëzohen brenda muajit Dhjetor. Për informacione më specifike mund të drejtoheni pranë Drejtorisë së Arsim-Kulturës pranë Bashkisë Patos. Dokumentat që duhen paraqitur janë: 1-Vertetimi i regjistrimit ne shkolle. 2-Vertetimi i te ardhurave mujore,kur pjestaret e familjes jane ...Full Article

Portali www.alb365.com , k’tu mund të jetë reklama juaj.

     Për të reklamuar në portalin e lajmeve www.alb365.com na kontaktoni me email info@alb365.com. Çmimet janë shumë konkuruese në treg. alb365.comFull Article

Portali www.alb365.com , k'tu mund të jetë reklama juaj.

     Për të reklamuar në portalin e lajmeve www.alb365.com na kontaktoni me email info@alb365.com. Çmimet janë shumë konkuruese në treg. alb365.comFull Article

Sarande : BRITANIA REZIDENCE , jepen ambiente me qera. (fotot)

     Jepen apartamente me qera 2+1 dhe 1+1 të gjitha komoditetet modern të kohës. Me pamje nga deti, ndodhet në buzë të rrugës dhe 50 metra largë nga bregu I detit. Parking I garantuar.   Të interesuarit të kontaktojnë në : 06995 77717 , 06952 22444 dhe 06988 88996  Adresa : Sarandë , përgjatë rrugës për Ksamil , tek “Kanali I Cukës”. Për prenotime kontaktoni në telefon: 069 52 ...Full Article

Hotel Vila Blu – Restorant Chimeras Himarë ju ofron ambiente komode për një fundjavë të këndshme.

    Lux, pastërti, freski, peisazhe magjepsëse nga verandat e hotelit në drejtim të detit. Restorant me prodhime deti dhe shumëllojshmëri gatimesh. Chimeras , sepse ne dime shijen e gastronomis suaj. Chimeras, magjia e gatimit.  Full Article

Agjensi udhëtimi “ Jon Impeks “ Fier. Paketa turistike – Liqenet e Lurës –

  Agjensi Turistike ne qytetin e Fierit. Zyrat e saje u transferuan nga ish shtepia e oficerave kane shkuar ne bulevardin “Ramiz Aranitasi” prane Bar “Ujvara”, vetem 50 metra me poshte ne krahun e djathte kur shkon per ne QTU. Ofrojme Bileta avioni me te gjitha linjat ajerore, Bileta autobuzi per ne Greqi dhe Itali, Bileta Trageti per ne itali. Paketa turistike ne Shqiperi dhe jashte shtetit, Maqedoni, Mali ...Full Article

OSMENAJ Oferte Speciale – Rinovo tani dhe fito!

   Vera fillon me oferta të reja për klientët tane. Ndërsa ata përgatiten për pushime, nuk duhet të harrojnë për rinovimin e licencave te Avira qe ta shijojnë verën ndërsa kompjuterat dhe serverat e tyre janë të sigurte. Ne kemi përgatitur një ofertë speciale për klientët tane të cilët janë të rinovues të licencave në korrik: Çdo klient i cili rinovon licencën e tij për 1 ose 2 vjet, ...Full Article
Page 15 of 15« First...1112131415
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365