|E shtunë, Janar 20, 2018

njoftime

Vende të lira pune në OSHE, ja kushtet

Vedne te reja pune janë hapur pranë OSHE-se. Operatori i Shpërndarjes së energjisë Elektrike bën me dije se informacioni, i dhënë nga ju duke u regjistruar dhe aplikuar online për t‘u punësuar, do të përdoret nga OSHEE Sh.A. për të vlerësuar aplikimin tuaj për punësim dhe për të mbështetur çdo marrëdhënie të mëtejshme mes jush dhe OSHEE Sh.A. Linku ku mund të aplikoni dhe vendet e lira të punësimit: ...Full Article

Bursa Studimi; Nisën aplikimet për Master i Shkencave ne Gazetari, Master i shkencave ne Marredhenie Publike

Duke vleresuar bashkepunimin qe kemi patur midis Unionit te Gazetareve Shqiptare dhe Departamentit te Shkencave te Komunikimit prane Kolegjit Universitar Beder, kam kenaqesine te ndaj me ju mundesine e (Bursa Studimi ) tarifave te reduktuara per te gjithe gazetaret dhe profesionistet e medias qe jane te interesuar per te vijuar studimet master ne profilet qe ofrojme. Departamenti yne ofron mundesine e studimeve Master te Shkencave ne Shkenca Komunikimi me ...Full Article

Nisin aplikimet për “EU Scheme for Young Professionals in the Western Balkans”

Komisioni Europian dhe British Council, njoftojnë për hapjen e aplikimeve për “EU Scheme for Young Professionals in the Western Balkans”, një projekt pilot për trajnim dhe shkëmbim rajonal per nënpunësit civil në gjashtë shtetet e Ballkanit Perëndimor (Shqipëri, Bosnje dhe Hercevoginë, Kosovë*, ish Republika Jugosllave e Maqedonisë, Mali i Zi dhe Serbi). Projekti menaxhohet nga Komisioni Evropian dhe zbatohet nga British Council.   Aplikimet bëhen gjatë periudhës 27 Shtator ...Full Article

Alb365 marketing

Pse të reklamoni në alb365.com Sot, reklamimi është dinamik më shumë se kurr më parë. Për biznesin tuaj më nuk mjafton vetëm prezenca në internet. Zhvillimi i platformave të shumta për komunikim ka bërë që komunikimi me konsumatorët tuaj dhe ata potencial të jetë më kompleks. Të gjitha këto, në të njëjtën kohë kanë bërë që ne të lansojmë produkte të reja të cilat do ta lehtësojnë jetën tuaj. ...Full Article

Ftesë për Punësim

Kompania “Unipress” lider në fushën mediatike, e përfaqësuar me një nga gazetat më të mëdha në vend, gazeta “Shekulli”, Revista| “ Bota në vitin 2016″ dhe Botimet “Max”, ofron vend pune si “Gazetare ‘’ Ju lutem shikoni më poshtë kriteret e punësimit : 1.Të kenë përfunduar shkollën e lartë në degën Gazetari,Shkencat e Natyrës,Inxhinieri, Agronomi, me rezultate të shkëlqyera . 2.Të jenë njohës të shkëlqyer të gjuhës Shqipe të ...Full Article

Njoftim për studentët shqiptarë që duan të transferohen

Studentët që duan të transferohen nga publiku në privat, apo anasjelltas në një program të ngjashëm studimi, kanë të drejtë të riaplikojnë. Për të kryer këtë procedurë, mjafton që të rinjtë nga cilido fakultet i vendit, të plotësojnë formularin e aplikimit për transferim, të kenë listën e lëndëve dhe të krediteve si dhe diplomën e shkollës së mesme. Me zbatimin e ligjit të ri të arsimit të lartë, pedagogët ...Full Article

Nis kampionati amator i bilardos

‘Kapllani sallon’ njoftonë se do të startojë kampionatin amator të bilardos. Ndeshjet do të nisin në datën 23 shtator. Të interesuarit mirëpriten për regjistrimeFull Article

Fierakët pjesëmarrës në Kampionatin Kombëtar të Bodybulding

Ne daten 30 shtator, ora 19:00, ne Tirane zhvillohet Kampionati Kombetar i Bodybulding dhe Fitnesit. Palestra Beauty & the Beast ,Fier merr pjese per te katertin vit rresht dhe perfaqesohet me Niki Shahaj, Fabio Dhima dhe Rigels Koco. Ja kush janë tre perfaqesuesit e palestres Beauty & the Beast, FierFull Article

Njoftim – FOKUS 2017 Shpall KONKURS

FOKUS edhe per kete edicion ka nisur pergatitjet te cilat kan nisur me pranimin, selektimin e puneve dhe deri ne naten finale ne 3 nentor  ku do te ndahen edhe cmimet si cdo edicion qe eshte organizuar vite me pare Te drejte pjesmarrjeje kane te gjithe ata qe merren me fotografi. • Tema e konkursit eshte e lire, por konkurentet do ti nenshtrohen komisionit perzgjedhes ne fushen e Fotografise ...Full Article

Kërkohet punonjëse për agjensi turistike

Firma JONIMPEKS ( agjensi turistike) kërkonë të punësojë një punonjëse  për agjensinë që ka në Fier. Kushtet e punës janë Të ketë mundësishtë arsimin e lartë Të zotërojë një gjuhë të huaj Puna është tetë orë Paga e kënaqëshme Të interesuarit të kontaktojnë në 069 24 02 599 ose e mail info@vilablu.comFull Article
Page 3 of 1512345...10...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365