|E hënë, Gusht 21, 2017

Tatto

Valon Behrami shpreh dashurinë për vendlindjen me tatuazh në këmbë (fotot)

Valon Behrami ka bërë një tatuazhe të jashtëzakonshme në këmbë, ku përshkruan historinë e jetës së tij Mesfushori i Watfordit, Valon Behrami edhe një herë tjetër ka treguar dashurinë e madhe që ka për qytetin e tij të lindjes Mitrovicën dhe për Kosovën. Ai ka treguar tatuazhin e tij të ri, ku thotë se është e gjitha jeta e ...Full Article

Tatuazhi kamionistit po çudit rrjetet sociale (video)

Kenny Olrenso ka bërë diçka me të cilën është bërë fytyra kryesore e rrjeteve sociale. Ky vozitës i kamionëve ka vendosur që në gjoksin e tij të bëj tatuazh ...Full Article

10 kuriozitete mbi historinë dhe domethënien e tatuazheve

Disa studime tregojnë se rreth 30 % e personave që kanë tatuazhe kanë menduar t’i heqin Trasgresioni është një kujtim i largët. Tatuazhi është “normalitet, pas të cilit ekziston ...Full Article

Ja VIP-at me tatuazhe në vende intime (fotot)

Tatuazhet gjithmonë kanë qenë një trend mjaft i ndjekur. Shumë njerëz dëshirojnë të kenë një tatuazh kuptimplotë dhe ta bëjnë atë në një vend perfekt. Vitet e fundit janë ...Full Article

Tatuazhe në vende intime, një e ka dhe Arbana Osmani (foto)

Nje prej moderatoreve te njohura shqiptare ka vendosur që të bëjë një tjetër tatuazh, që në fakt i lë vend imagjinatës për të menduar se vallë çfarë mund të ...Full Article

Ja trendi i ri për vetullat (fotot)

Vetëm për vajzat krenare dhe të guximshme. Para disa ditësh, Stella Sironen, grimere nga Finlanda, ka publikuar fotografinë e dukjes së vet, ndërkaq vetullat i ka bërë që të ...Full Article

Fjolla Morina bën tattuazhin e parë

Ndryshimet në trup nuk i ka të pakta. Por, me të tilla, Fjolla Morina po vazhdon akoma, shkruan lajmi.net. Ajo ka bërë edhe një tatuazh të ri. Në fotografitë ...Full Article

Tatuazhet trupore në modë

Jane rikthyer ne mode tatuazhet trupore, pothuajese ne te gjithe trupinFull Article

Ariana Grande tatuazh për viktimat e Manchester-it

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka bërë diçka shumë të bukur për nder të të gjithave viktimave në Manchester. Ariana ka gdhendur një tatuazh të ri  në trupin e ...Full Article

Ja pse disa njerëz bëjnë tatto

Ka disa lloje tatuve dhe shihet që ka arsye të ndryshme pse njerëzit bëjnë tatu. Do të shihni se nuk është veç rebelimi apo dëshira shkak i bërjes së ...Full Article
Page 1 of 6123456
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365