|E martë, Janar 23, 2018

Tatto

Paris Jackson, topless dhe me tatuazhe të reja

Padyshim që Paris Jackson është shumë e lumtur për tatuazhet e saj të reja. Dhe vajza e Mbretit të popit ka dashur që ti ndajë tatuazhet e bërë mes gjoksit të saj ma fansat duke publikuar disa fotot topless. 19-vjeçarja mbuloi gjoksin me emoji lule ndërsa nxorri ekspozoi format e saj.    Full Article

Tifozi tatuazh festimin e Cristianos në “Camp Nou”

Një djalosh tifozë i zjarrtë i Cristianos ka bërë tatuazh në këmbë festimin e portugezit në “Camp Nou”. Goli i bukur dhe festimi që bëri Cristiano Ronaldo në finale të Superkupës së Spanjës ndaj Barcelonës, ka gëzuar tej mase tifozët e “Los Blancos”, në veçanti ata të portugezit. I tillë është ky tifoz nga Argjentina, që ka bërë tatuazh festimin e portugezit në “Camp Nou”.Full Article

Valon Behrami shpreh dashurinë për vendlindjen me tatuazh në këmbë (fotot)

Valon Behrami ka bërë një tatuazhe të jashtëzakonshme në këmbë, ku përshkruan historinë e jetës së tij Mesfushori i Watfordit, Valon Behrami edhe një herë tjetër ka treguar dashurinë e madhe që ka për qytetin e tij të lindjes Mitrovicën dhe për Kosovën. Ai ka treguar tatuazhin e tij të ri, ku thotë se është e gjitha jeta e tij në të. “E gjithë jeta ime në një kryevepër ...Full Article

Tatuazhi kamionistit po çudit rrjetet sociale (video)

Kenny Olrenso ka bërë diçka me të cilën është bërë fytyra kryesore e rrjeteve sociale. Ky vozitës i kamionëve ka vendosur që në gjoksin e tij të bëj tatuazh duar të vogla duke vozitur kamion, transmeton gazetametro.net Kjo është bërë sensacion i vërtetë dhe rrallë kush do të kishte guximin të bënte diçka të tillë.Full Article

10 kuriozitete mbi historinë dhe domethënien e tatuazheve

Disa studime tregojnë se rreth 30 % e personave që kanë tatuazhe kanë menduar t’i heqin Trasgresioni është një kujtim i largët. Tatuazhi është “normalitet, pas të cilit ekziston një nevojë psikologjike, personale dhe specifike, shpesh sekrete Tatuja është një kod, një mesazh i shifruar, dedikim i adresuar për një person, brenda ose jashtë vetes tënde, me të cilin mban nj dialog interior të vazhdueshëm dhe një kontakt viziv ...Full Article

Ja VIP-at me tatuazhe në vende intime (fotot)

Tatuazhet gjithmonë kanë qenë një trend mjaft i ndjekur. Shumë njerëz dëshirojnë të kenë një tatuazh kuptimplotë dhe ta bëjnë atë në një vend perfekt. Vitet e fundit janë shtuar shumë tatuazhet në çdo pjesë të trupit, por ata më të përfolurit dhe që njerëzit kanë kuriozitet për t’i parë janë në zonat intime. Edhe disa personazhe shqiptare kanë bërë tatuazh në zonat intime dhe kjo gjë kuriozon më ...Full Article

Tatuazhe në vende intime, një e ka dhe Arbana Osmani (foto)

Nje prej moderatoreve te njohura shqiptare ka vendosur që të bëjë një tjetër tatuazh, që në fakt i lë vend imagjinatës për të menduar se vallë çfarë mund të jetë. Kjo për vetë faktin në vendin ku Albana Osmani e ka bërë, në një vend intim. Një foto me bikini të kuq i ka nxjerr në pah tatuazhin moderatorët shqiptare, që ka edhe të tjerë tatuazhe në trup në vende ...Full Article

Ja trendi i ri për vetullat (fotot)

Vetëm për vajzat krenare dhe të guximshme. Para disa ditësh, Stella Sironen, grimere nga Finlanda, ka publikuar fotografinë e dukjes së vet, ndërkaq vetullat i ka bërë që të rikujtojnë pendlat e zogjve. Pasi që ka marrë numër të madh komentesh, ka sqaruar që vetullave u ka dhënë këtë formë si për shaka dhe ka shkruar se si dukjen e tillë ka arritur me ndihmën e ngjitësit të zakonshëm. ...Full Article

Fjolla Morina bën tattuazhin e parë

Ndryshimet në trup nuk i ka të pakta. Por, me të tilla, Fjolla Morina po vazhdon akoma, shkruan lajmi.net. Ajo ka bërë edhe një tatuazh të ri. Në fotografitë e hedhura në Instastory, këngëtarja tregoi procesin por jo edhe rezultatin. Se çka vizatoi apo shkruajti në trupin e saj, Fjolla do të na tregojë vet!Full Article

Tatuazhet trupore në modë

Jane rikthyer ne mode tatuazhet trupore, pothuajese ne te gjithe trupinFull Article
Page 2 of 712345...Last »
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365