|E martë, Qershor 27, 2017

Tatto

Enver Hoxha të kam në zemër (foto)

Zonja në fjalë është e dhënë pas tatuazhit, por më shumë është e dhënë pas ish udhëheqësit komunis Enver Hoxha  të cilin e ka bërë edhe tatu në zemës. Shikoni fotonFull Article

Noçia e Big Brother bën ‘çmendurinë’ e radhës (foto)

Najada Konomi, të cilën të gjithë e njohim si Noçja e “Big Brother”, vazhdon ta ruaje pasionin për tatuazhet. Këtë herë ajo ka bërë një tatuazh shumë të madh ...Full Article

Hapet konventa ndërkombëtare e tatuazheve (video)

Angli – Është hapur  konventa ndërkombëtare e tatuazheve  në Londër.  Qindra të apasionuar pas tattu-ve kan shkuar të shikojnë , pse jo edhe të bëjnë një apo më shumë ...Full Article

Femrat që po çmendin publikun me postimet e trupit me tatuazhe (fotot)

Ato janë mjaft të njohura për publikun britanik. Bëhet fjalë për bukuroshet Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly të cilat kanë bërë me javë të tëra që mediat t’i kenë ...Full Article

Eni Koçi pishman për tatuazhin e bërë (foto)

Eni Koçi është shumë e apasionuar pas fotografisë dhe është shumë aktive në rrjete sociale. Në postimin e fundit ajo ka treguar tatuazhin e saj të parë, një dedikim ...Full Article

Gazetarja nga Elbasani foto seksi por edhe me tatuazhe

Gazetarja nga Elbasani Istriva Gava prej kohësh ka rënë në sy për fotot provokuese. Ajo ka fituar vëmendjen e të gjithëve, ndërkohë që fotot e saj të bëra në ...Full Article

Alba takon policin që ka bërë tatuazh fytyrën e saj (video)

Jessica Alba ka përjetuar një befasi të këndshme gjatë vizitës që u kishte bërë disa miqve të saj. Jashtë shtëpisë, atë e ka pritur një fans i pazakontë, i ...Full Article

Rovena Stefa preferon tatuazhet (foto)

Rovena Stafa është e apasionuar pas tatuazheve. Këtë gjë ajo e tregon edhe teksa ekspozon disa tatuazhe që ajo ka bërë dhe i ka ekspozuar. Shikoni fotonFull Article

Tatuazhet janë si ilaç: Keni më shumë se një, jeni i shëndetshëm sikur molla

Një zbulim i ri na ka befasuar të gjithëve. Të gjithëve na janë të njohura rreziqet të cilat i bart me vete tatuazhi, mirëpo ai ka edhe përparësi shëndetësore, ...Full Article

Tatuazhet që do të mbizotërojnë në 2017 (fotot)

Këto tatuazhe dhe vendet ku duhen vendosur do të frymëzojnë këto në 2017. Tatuazhet janë një formë e guximshme e shprehjes së vetvetes. Mirëpo presioni për të zgjedhur drejtë ...Full Article
Page 2 of 512345
Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365