|E hënë, Tetor 23, 2017

LAJMET KRYESORE

Tatto

Britney Spears tatto në organin gjenital (foto)

Britney Spears i ka treguar tatuazhet që i ka në zonat intime të trupit të saj. Princesha e muzikës pop është e njohur për vënien në pah të linjave trupore, duke qenë se stërvitet rregullisht për të pasur një trup të dëshirueshëm. Ndërsa në një postim në rrjetet sociale, ajo ka pozuar me tuta dhe me një bluzë të shkurtër. Këngëtarja i ka ulur paksa tutat për t’i treguar ...Full Article

A janë të dëmshëm tatuazhet?!

Rreth 50% e amerikanë kanë së paku një tatuazh në trupin e tyre. Arti i tatuazheve po përhapet gjithnjë e më shumë. Por, a janë tatuazhet të dëmshme për lëkurën? Një studim i publikuar këtë vit në Michigan ka gjetur se tatuazht mund të ndërhyjnë në mënyrën se si lëkura juaj djersin. Krahasua me lëkurën që nuk ka tatuazhe, ato të cilat kanë, djersijnë rreth 50% më pak. Gjithashtu, ...Full Article

Kida bën tatuazhin e parë

Kida ka bërë një tatuazh të ri. Ajo përmes një fotoje të hedhur në Instastory ka treguar se në dorën e saj e ka bërë një tatuazh ku shihet se ka bërë lulën ‘Orhide’, shkruan lajmi.net Duke e ditur se Kida emrin e vërtetë e ka Orhidea, atëherë ky tatuazh ka një kuptim të veçantë për të. Përmes kësaj fotoje, këngëtarja Latifi ka falënderuar Dugin, personi që u ka ...Full Article

Enver Hoxha të kam në zemër (foto)

Zonja në fjalë është e dhënë pas tatuazhit, por më shumë është e dhënë pas ish udhëheqësit komunis Enver Hoxha  të cilin e ka bërë edhe tatu në zemës. Shikoni fotonFull Article

Noçia e Big Brother bën ‘çmendurinë’ e radhës (foto)

Najada Konomi, të cilën të gjithë e njohim si Noçja e “Big Brother”, vazhdon ta ruaje pasionin për tatuazhet. Këtë herë ajo ka bërë një tatuazh shumë të madh në pjesën e shpinës. Kete e ka treguar vetë përmes fotografive në Instagram.Full Article

Hapet konventa ndërkombëtare e tatuazheve (video)

Angli – Është hapur  konventa ndërkombëtare e tatuazheve  në Londër.  Qindra të apasionuar pas tattu-ve kan shkuar të shikojnë , pse jo edhe të bëjnë një apo më shumë tattu. Ata janë të shumtë femra dhe meshkuj sikundër edhe mjeshtrat që i bëjnë tattu janë me qindra. Shikoni videon alb365Full Article

Femrat që po çmendin publikun me postimet e trupit me tatuazhe (fotot)

Ato janë mjaft të njohura për publikun britanik. Bëhet fjalë për bukuroshet Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly të cilat kanë bërë me javë të tëra që mediat t’i kenë në qendër të vëmendjes. Të dyja publikuan fotografi në rrjetet sociale sikur mes tyre kishte një lidhje dashurie, por më pas, vajzat zbulua se thjesht kishin bërë një lojë. Për të zbavitur fansat e tyre, ato publikuan video në “Snapchat”, ...Full Article

Eni Koçi pishman për tatuazhin e bërë (foto)

Eni Koçi është shumë e apasionuar pas fotografisë dhe është shumë aktive në rrjete sociale. Në postimin e fundit ajo ka treguar tatuazhin e saj të parë, një dedikim për familjen por që duket që pas ca kohësh nuk e pëlqen më. Nuk është hera e parë që dikush pendohet për faktin se më herët ka vendosur të bëjë një tatuazh në shenjë të një kujtimi. “Tatuazhi im i ...Full Article

Gazetarja nga Elbasani foto seksi por edhe me tatuazhe

Gazetarja nga Elbasani Istriva Gava prej kohësh ka rënë në sy për fotot provokuese. Ajo ka fituar vëmendjen e të gjithëve, ndërkohë që fotot e saj të bëra në shtëpi, por edhe ato profesionale, marrin shumë vëmendje. Ajo ka ekspozuar edhe tatuazhet pasi ato janë një depulesë për të. Çdo tatuazh ka një domethënie për tëFull Article

Alba takon policin që ka bërë tatuazh fytyrën e saj (video)

Jessica Alba ka përjetuar një befasi të këndshme gjatë vizitës që u kishte bërë disa miqve të saj. Jashtë shtëpisë, atë e ka pritur një fans i pazakontë, i cili e kishte bërë tatuazh fytyrën e yllit hollivudian.  “Nuk ka dyshim se ky ishte një prej momenteve më të pabesueshme në jetën time”. “Ky oficer i ëmbël ka ardhur pranë shtëpisë së miqve të mi dhe më ka ndalur ...Full Article
Page 3 of 6123456
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: KUJDES/ Kopilat po vjedhin lokale e banesa, policia konstaton https://t.co/JP1KBbfvmG via @wwwalb365com
10,375 people follow @ALB365