|E martë, Qershor 27, 2017

Tatto

Këto janë tatuazhet më të këqija

Ju mendoni se edhe kur klientët gabojnë në dizajnimin e tatuazheve që duan apo në drejtshkrimin e fjalëve, të njëjtën gjë duhet të bëjë dhe ai që i bën ato. Disa nga këto foto të shpërndara në rrjet, tregojnë gabime trashanike në të shkruarit e fjalëve apo edhe në dizajn, ku përfundimi ka qenë jo ai i prituri. Por ...Full Article

Tatto, Shqipëri – Rumani, festa në Fier

Fier – Djemë fierakë kan bërë tatto para fillimit të takimit Rumani – Shqipëri  për ndeshjet e Euro 2016. Ja fotot alb365Full Article

Me tatto edhe aktori shqiptar në Amerikë Julian Gjaci (foto)

Ky është statusi në faqen e tij zyrtare në facebook i aktorit shqiptar ne Amerikë Julian Gjaci Me nje Çante dhe nje Enderr ne kryeqytet per Te permbush misionin… ...Full Article

Pornostarja shqiptare dhe domethënia e tatuazheve në prapanicën e saj (fotot)

Ylli shqiptar i filmave për të rritur, Alby Rides, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotografitë eksplicite që publikon. Ajo njihet edhe për numrin e madh të ...Full Article

Burri që ka mbi 500 tatuazhe (foto e video)

Një burrë nga India i fiksuar pas thyerjes së rekordeve të librit Ginis, ka bërë tatuazhe në trup të 336 flamujve, dhe ka hequr të gjithë dhëmbët në mënyrë ...Full Article

Sytë e Michael Jackson’it tatuazh në dorën e vajzës së tij (foto)

Vajza e Michael Jackson kaloi një traumë të jashtëzakondshme pas ndarjes nga jeta të mbretit të pop-it. Tashmë ajo është rikuperuar, e ndërsa ka vendosur që të gdhendë një ...Full Article

Rikthehen në trtend tatuazhet poshtë gjoksit

Pse tatutë e dekoltesë poshtë gjoksit janë kaq IN! Ja disa tatuazhe që do t’ju bëjnë t’i doni edhe ju! Tatuazhi i Rihanna-s në vitin 2012 u bë shumë ...Full Article

Tashmë vijn dhe tatto lëvizës (video)

Oskar dhe Gaspar, një grup artistësh vizual nga Portugalia, mund të bëjnë që tatuazhet e njerëzve të lëvizin. Duke përdorur teknikën e video vizatimeve, ata vizatojnë një tatuazh tek ...Full Article

Ja ku mundë të bëni tatto veç trupit (fotot)

Në shitje janë tatuazhe të përkohshme për flokët dhe trupin në ngjyrë metalike me dizajne të ndryshme. Ato vijnë në ngjyrë ari ose argjendi. Mënyra më e mirë për ...Full Article

Tatto në këmbë, shikoni dhe zgjidhni modelin (fotot)

Pavarësisht mendimit që kanë njerëzit për tatuazhet dhe si i shohin ato është e mahnitshme të shohësh se si artistët dhe adhuruesit e tatuazheve krijojnë ide të bukura për ...Full Article
Page 4 of 512345
Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365