|E martë, Qershor 27, 2017

Tatto

Tifozi i Romës bën tatto Tottin në gjithë shpinën (foto)

Një tifoz suedez ka bërë tatto legjendën e Romës, Francesco Tottin Thomas Jonsson, i cili ka thënë se është tifoz i Romës që nga mosha gjashtë vjeçare, ka bërë një tatuazh të jashtëzakonshme në shpinën e tij me figurën e kapitenit të Romës, Francesco Totti. “Ai është kapiteni jonë, është gjithçka për këtë klub. Totti është për t’u lavdëruar ...Full Article

Jonida Maliqi e mbushur me tatto

Këngëtarja Jonida Maliqi, së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram foto të ciles i shton edhe këtë mbishkrim “Cfare ekspresioni ne kete foto @rovenadilo” , mbishkrim ky ...Full Article

Ben Affleck me tatuazh feniksi në shpinë

Askujt nuk i pëlqeu tatuazhi i ri i Ben Affleck, madje të gjithë u habitëm me guston e tij, por gjithcka ka një përgjigje. Në intervistën e fundit dhënë ...Full Article

Moda e fundit për tatto (fotot)

Tatto janë kthyer në modë jo vetëm për meshkujt por edhe për femrat. Ja tatto më të fundit për meshkuj e femra. Femra Meshkuj alb365.comFull Article

Tifozi shqiptar me tatto të paparë deri më tani (fotot)

Në ndeshjen miqësore mes Italisë dhe Shqipërisë, tifozët e ekipit kuqezi ishin në qendër të vëmendjes. Italia e mposhti Shqipërinë me rezultat 1:0, por në tribunat e stadiumit të ...Full Article

Tifozi i çmendur i Kombëtares bënë tatto Canën duke goditur serbin (foto)

Në tifoz përmes një tatto ka treguar se sa shumë është i dhënë pas Kombëtares shqiptare. Në sportin ndërkombëtar jemi mësuar shpesh të shohim tattto të ndryshme të tifozëve, ...Full Article
Page 5 of 512345
Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365