|E shtunë, Janar 20, 2018

Tatto

Ben Affleck me tatuazh feniksi në shpinë

Askujt nuk i pëlqeu tatuazhi i ri i Ben Affleck, madje të gjithë u habitëm me guston e tij, por gjithcka ka një përgjigje. Në intervistën e fundit dhënë për moderatorin Mario Lopez, Affleck mohoi që ky tatuazh të jetë i vërtetë. Feniksi shumëngjyrësh nëpër shpinën e aktorit, është vetëm për xhirimet e filmit të ri, Live Bt Night. Ben shtoi: ’Në fakt unë kam disa tatuazhe, por i ...Full Article

Moda e fundit për tatto (fotot)

Tatto janë kthyer në modë jo vetëm për meshkujt por edhe për femrat. Ja tatto më të fundit për meshkuj e femra. Femra Meshkuj alb365.comFull Article

Tifozi shqiptar me tatto të paparë deri më tani (fotot)

Në ndeshjen miqësore mes Italisë dhe Shqipërisë, tifozët e ekipit kuqezi ishin në qendër të vëmendjes. Italia e mposhti Shqipërinë me rezultat 1:0, por në tribunat e stadiumit të Genoas tifozët kuqezi ishin të pa konkurrencë. Tifozët shqiptarë e mbështetën me zemër Shqipërinë, derisa njëri nga ta vendosi që në këtë takim ta zbuloj tattoon me shqiponjën dy krenare dhe portretin e heroit Kombëtar, Gjergj Kastriotit – Skënderbeut.Full Article

Tifozi i çmendur i Kombëtares bënë tatto Canën duke goditur serbin (foto)

Në tifoz përmes një tatto ka treguar se sa shumë është i dhënë pas Kombëtares shqiptare. Në sportin ndërkombëtar jemi mësuar shpesh të shohim tattto të ndryshme të tifozëve, të cilët bëjnë idhujt e tyre në futboll. Por, kësaj radhe një tifoz i Kombëtares, Lekë Dobruna ka bërë krejt diçka tjetër, ku ka bërë tatto Lorik Canën duke goditur një tifoz serb në stadiumin e Partizanit në Beograd.Full Article
Page 7 of 7« First...34567
Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365