|Friday, October 21, 2016
  • NA NDIQ NË

Me kë ishte Shpat Kasapi? 

shpati_1475796479-9745672

Këngëtari simpatik Shpat Kasapi, nuk ka qëndruar i heshtur sonte

Shpati Kasapi në rrjetin social Instagram, ka postuar një fotografi me fanellën kuq e zi, dhe e ka shoqëruar me mesazhin që len të kuptohet se ka qenë me Shqipërinë sonte, Shpati shkruan: “

Forca Albania..”, më poshtë mund ta shihni postimin e tij të plotë.

alb365/Kosovarja/

Add a Comment

%d bloggers like this: