|E hënë, Janar 23, 2017

Këngë për Shukriun – Dil me brek të grisme o Rilindje e fisme (vide) 

Një video e re po qarkullon në rrjet dhe është kthyer në hit. Pas këngës së Ismet Drishtit dedikuar Edi Ramës, tashmë është një video e re, e cila prek Shukriun, ish kreun e Bashkisë Dibër…

Dëgjoni këngën

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Betohen djemtë e Kombtares

Nje flamur shqiptar dhe mbi te jane firmat e futbollisteve te ekipit tone kombetar. Ky eshte betimi i rradhes para flamurit, atje te gjithe te perbashkuar, per misionin anti -Danimarke....

Close