|E shtunë, Tetor 21, 2017

Këngë për Shukriun – Dil me brek të grisme o Rilindje e fisme (vide) 

Një video e re po qarkullon në rrjet dhe është kthyer në hit. Pas këngës së Ismet Drishtit dedikuar Edi Ramës, tashmë është një video e re, e cila prek Shukriun, ish kreun e Bashkisë Dibër…

Dëgjoni këngën

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
10 plumba mbi 50 vjeçarin. I riu: Më ofendoi.

Shkodër - Konfliktet dhe debatet e shpeshta për një sasi lekësh kanë përfunduar mëngjesin e kësaj të diele me vrasje...

Close