|E shtunë, Shtator 23, 2017

Këngëtares serbe i dalin në treg fotot me pullë të kuqe (+18) 

Serbi – Këngëtarja e famshme është përfshirë nga një skandal i vërtetë, pasi i vodhën celularin. Në të, hajduti ka gjetur disa fotografi me pullë të kuqe, ku Dara shihet, duke bërë seks me një mashkull.

Jo vetëm kaq, por ajo është filmuar edhe duke u masturbuar, ku shihet në poza vërtet të nxehta. Ngjarja i ka ndodhur këngëtares së famshme serbe Dara Bubamara.

Mësohet se pamjet janë publikuar në mediet rozë, duke bërë bujë. Nga ana e saj këngëtarja ka bërë thirrje publike që të mos publikohen fotografitë, duke deklaruar se është nënë e një fëmije, dhe se përmes publikimit të tyre nuk fitohet asgjë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja si fiton eurot prapanica e “Kallashit”.(fotot)

Kosovë - Kjo foto ku shihet prapanica e Kallashit, me kaq para nga 500 euro, publikohet për herë të parë....

Close