|E diel, Qershor 25, 2017

Këngëtarja greke imiton Era Istrefin (video) 

Në Greqi, një ndër spektaklet më të shikuara është “Your Face Sounds Familiar”.

I njëjti version i spektaklit mbahet edhe në Shqipëri, ndërsa emrat e njohur imitojnë këngëtarë të ndryshëm nga vendi i tyre por edhe ikona të muzikës botërore, shkruan KultPlus.

Javën e kaluar, aktorja dhe modelja e njohur greke Konnie Metaxa ka imituar Era Istrefin me këngën “BonBon”. Metaxa jeton mes Athinës e Londrës ndërsa është javë për javë në këtë emision të njohur në Greqi.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Basha: Ja drejtuesit e Policisë të lidhur me Shullazin

Tiranë - Një tjetër akuzë e rëndë që ka bërë kryetari i partisë Demokratike në Opinion është edhe lidhja e...

Close