|E mërkurë, Prill 26, 2017

Këshilltaria bashkiake – Ku janë deputetët e majtë e të djathtë, pse braktisin protestuesit?! 

Fier – Alketa Lugaj, këshilltare në këshillin bashkiak Fier në llogarinë e saj në rrjetin social facebook ka hedhur një status ku ndër të tjera thotë se – Ku jan deputetët fierak , të majtë e të djathtë që kan marr mandatet me votat  edhe të banorëve të zonës Mbrostarit, përse nuk jan në mbështetje të protestës tyre.

Ja postimi i plot

untitled

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Partia Socialiste: Ka pasur takime dhe jo konflikt https://t.co/cRppB32jSw https://t.co/oVN4gWwHrn
11,477 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
6 shqiptare denohen per nje mije rrenje hashash ne Britani.

      Angli - Gjykata e Kardifit ka dënuar me mbi 38 vite burg në total 8 të akuzuar...

Close