|E shtunë, Shtator 23, 2017

Këto gjokse nuk ka bikini që i mban (fotot) 

Kur Charlotte McKinney shijonte diellin e plazhit në Miami të enjten, ajo nuk i ka aspak vend imagjinatës.

23 vjeçarja është shfaqur në plazh në bikini ngjyrë nude, duke treguar format e saj perfekte.

Bukuroshja mori gjithë vëmendjen me linjat sidomos me gjoksin e saj bombastik, i cili duket se do t’i shpërthente nga bikini.

Biondja seksi kishte vënë dhe syze dielli dhe dukej për mrekulli.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Biseda në jaht: “Shqiptarët, më të vjetër se Hëna

Mars-Prill, 1910 Autori austriak Sigmund Münz, i cili po bënte një udhëtim në Mesdhe me jahtin “Rovenska”, takohet në Stamboll...

Close