|E mërkurë, Gusht 16, 2017

Keyone, telefoni më i kërkuar i Blackberry 

Keyone është bërë telefoni më i porositur i BlackBerry në operatorin kanadez Rogers. Kjo u bë e ditur nga Steve Cistulli (President dhe Drejtori i Përgjithshëm në TCL Communications) përmes një cicërime.

Rogers filloi pranimin e parapagimeve për pajisjen në fund të javës së kaluar dhe po ofron atë për CAD 679 (rreth $ 500) të plotë.

Njësitë e Keyone do të dalin në shitje në vend duke filluar nga 31 maj. Operatorët e tjerë kanadezë si Bell, Bell MTS, SaskTel dhe Telus gjithashtu do të shesin telefonin.

Cistulli gjithashtu konfirmoi se lansimi në SHBA është caktuar për 31 maj, diçka që tashmë e dimë.

Ai shtoi se Keyone do të jetë në dispozicion në vend përmes “kanaleve të ndryshme të shitjes me pakicë”.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Francë 2016. Kombëtaret që u kualifikuan direkt dhe ato që luajnë play off

20 Kombëtare kanë siguruar kualifikimin në Kampionatin Evropian. Tashmë dihen 20 Kombëtaret e para që kanë siguruar biletën për Kampionatin...

Close