|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Kim Kardashian, gjysmë e zhveshur në qytet (foto) 

Ajo di të jetë jashtëzakonisht e ndërgjegjshme për shëndetin, duke rregulluar mirë kthesat e saj të famshme me një dietë të rreptë dhe stërvitje të vështira.

Por për Kim Kardashian ishte dita e mashtrimit, ndërkohë që ajo u ndal nga një stacion benzine në Los Anxhelos të dielën në mbrëmje për të marrë një qese me “Haribo”.

36 vjeçarja ishte veshur shumë provokuese, me një fund të zi, gjersa në pjesën e sipërme kishte dalë tërësisht e zhveshur.

Ajo kishte vetëm një palë sytjena të tejdukshëm, të cilët bënë që të bien mjaft mirë në pah edhe gjokset e saj.

Flokët e lyer me ngjyrë platini të Kim u formuan në valët e shtrembërta të lirshme në anën e saj – me rrënjë natyrale, të cilat i jepnin asaj edhe më shumë sharm.

Kim u shoqërua nga një truproje dhe u transferua nga shoferi ulur në pjesën e prapme të një limuzine luksoze pas një mbrëmje në lagjen Brentwood të LA.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Inati me komshinjtë, solar në depozitat e ujit .

Berat - Kishte një konflikt...

Close