|E diel, Shkurt 25, 2018

‘Kim Kardashian ruse’ nxin të pasmet në tarracë (video) 

Ajo është bërë e njohur në mbarë botën falë formave të saj fenomenale trupore.

Për shkak të trupit fantastik që ka, rusja Anastasia Kvitko është krahasuar me seksbombën amerikane, Kim Kardashian.

“Kim Kardashian ruse” – kështu i janë referuar shumica e mediave botërore.

Dhe, vërtet, ajo ka një trup bombastik. Thotë se është krejt natyrale, ndonëse shumë njerëz, përfshirë edhe kirurgë plastikë, dyshojnë shumë për këtë.

Së fundmi, bukuroshja trullosëse ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo shihet duke u rrezitur në Kaliforni.

E përkyer, apo jo?

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fundi i parapolitikës dhe efekti domino i fenomenit “Doshi” .

Nga  YLLI PATA    ...

Close