|E martë, Janar 24, 2017

Kim Kardashian’it ia vunë armën në kokë në Paris 

Kim Kardashian-it i kanë vënë armën në kokë në Paris, tha policia, shkruan BBC, transmeton Syri.net.

Bashkëshorti i saj, reperi Kanye Wets, u largua papritur nga nga grupi i tij në Festivalin e Meadoës në Nju Jork të dielën në darkë sapo mësoi lajmin.

Një zyrtar i Policisë së Parisit konfirmoi që bëhej fjalë për një grabitje që përfshinte edhe Kim Kardashian-in, por ajo nuk është dëmtuar dhe se hetimet janë ende në zhvillim.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Tirana Bank pranon zhdukjen 150 mln lekëve nga llogaria e emigrantit https://t.co/3Hyxc4OdFd https://t.co/ZdCjyRMsZw
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kryetari Ahmeti priti në takim kryetarin e Bashkisë së Ballshit, Ilir Çelën .

Kosove - Kryetari i Komunës së Prishtinës, z. Shpend Ahmeti priti në takim kryetarin e Bashkisë së Ballshit, z. Ilir Çela dhe nënkryetarin e kësaj Bashkie z. Robert Shehaj. Gjatë...

Close