|E enjte, Qershor 22, 2017

” Kinder “, arrestohen tre gra kanadeze . 

maxresdefault    Kanada – Tre gra kanadeze janë arrestuar pasi kanë tentuar të kontrabandojnë 6 mijë vezë çokollate Kinder.

Mësohet se ato kanë tentuar t’i kalojnë vezët Kinder nëpërmjet një tuneli drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por tentativa ka dështuar dhe gratë kanadeze janë arrestuar.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pse nuk Hetohet Denoncimi për Paktin Detar ?!

Nga SPARTAK NGJELA - Ne historinë tonë shtetërore, Pakti Detar me Greqinë, i vitit 2009, është një çeshtje kyç, e...

Close