|E hënë, Shkurt 19, 2018

Kjo ngjyrë xhinsi hit i këtij viti 

Fjala është për trendin e xhinseve ngjyrë të errët që do të dominojë sezonin pranveror, nëse është për të gjykuar sipas koleksioneve të ardhshme të shtëpive të famshme të dizajnit siç janë: Versace, Max Mare, Tibi, Fendi dhe shumë të tjera.

Ky trend klasik në stilin retro, pos që do të dominojë sezonin e ardhshëm, konsiderohet gjithsesi i gjithanshëm, sepse do pjesë të veshjeve nga xhinset e papërpunuara në ngjyrë të errët, indigo do të funksionojnë shkëlqyeshëm në rastet ditore dhe të mbrëmjeve me stilizim të drejtë, transmeton Telegrafi.

Edhe para fillimit zyrtar të sezonit pranveror, të famshmet si p.sh. Rihanna dhe vajzat e sotme “it”, me të madhe po bartin pjesë të xhinseve në tone të errëta klasike.

Sikurse emrat e famshëm të dizajnit, brendet e popullarizuara në koleksionet pranverore kanë përfshirë shumë pjesë veshjesh nga xhinset e errëta të cilat gjatë muajve të ardhshëm do të duken më shumë se investim i mençur i modës.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ledina tallet me Elvanën – “Pse playback o yllo?”

Këngëtarja Ledina Çelo ka hedhur...

Close