|E martë, Tetor 24, 2017

Kjo paisje s’ka nevoj për kod, ja si u vjedhin para nga llogaria juaj bankare 

Hajnat po përdorin një mjet të lirë për leximin e kodit të kartelës së juaj bankare, thotë një hetim.Mjeti kushton 30 funte, i cili mundëson që përmes një çipi të vidhen paratë në bankomat, pasi ju ta keni përdorur atë, shkruan “DailyStar”, transmeton Gazeta Express.

Gjithashtu, përmes këtij mjeti mund të vidhen edhe të dhënat personale, identiteti dhe adresa e banimit.

Pajisja mundëson që pasi ta keni përdorur bankomantin, hajni mund të nxjerrë pas juve para nga kartela e juaj, edhe pse ju e keni hequr atë nga bankomati – të gjithë këtë mund ta bëjnë pa pasur nevojë për kodin e kartelës suaj bankare.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Drejtuesi i zyrës elektorale – Erdhën e më kërcënuan me armë në shtëpi

Elbasan - Xhevdet Mustafaj, përfaqesues i komunitetit rom dhe drejtues i zyrës elektorale të PD në lagjen "5 Maj" ka...

Close