|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Kokëdhima – Rama është kokrra e frikacakut 

Dikur kanë qenë miq të afërt por sot janë kundërshtarë politikë.

Koço Kokëdhima dhe Edi Rama prej kohësh janë distantancuar nga njëri tjetri dhe akuzat e kryetarit të Zgjidhjes nuk kanë munguar.

Kësaj here Kokëdhima ka lëshuar një deklaratë mjaft surprizuese, duke thënë se Edi Rama nuk është një politikan i fortë, madje sipas tij ai është “kokrra e frikacakut”.

“Rama është kokrra e frikacakut. Po të ishte i ftohtë do të çlironte zgjedhjet, do të punonte për demokratizimin e vendit. Po të ishte i fortë do të hiqte dorë ai zotëria nga e gjithë kjo përpjekje e tij për t’i mbajtur peng zgjedhjet.”-tha Kokëdhima në emisionin 360 gradë në Oraneës.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama – 8 mijë vende pune nga 130 sipërmarrje

Tiranë - 8 mijë vende...

Close