|E premte, Maj 26, 2017

Koleksioni i ri i MANGO për një vjeshtë të bukur 

Brendi spanjoll MANGO po vazhdon me lansimin e strategjisë së vet të fushatave të rregullta mujore me të cilat zbulon trendët e fundit.

E para nga katër të planifikuarat është xhiruar në rrugët e Nju-Jorkut, ndërkaq yjet kryesore janë manekinet Roos Abels dhe Lexi Boling.

Fushata mban emrin CITY VIBES…transmeton Telegrafi.

Lexi-Boling-et-Roos-Abels-pour-Mango-behind-the-scenes_reference (1)

E po çfarë është vjeshta e brendit spanjoll?

Seksi, rinore dhe sërish serioze dhe e përsosur për kohë kalimtare.

Koleksioni i shtatorit përfshin mini fundet e lëkurës, modelet mommy jeans, këmishët me katrorë, bluza boho dhe me lule, dezen ngjyrë të errët të fustaneve maksi dhe midi, xhaketa dhe pallto të shkurtra me stil ushtarak…

Të gjitha këto pjesë janë ato të cilat duam t’i veshim kur të vijë sezoni vjeshtë/dimër.  /Telegrafi/

2

unnamed4

3

20160823-112642-g

54

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: MAS/ S’ka ndryshim, e njëjta rregullore për maturën shtetërore https://t.co/iukH1ItTjB https://t.co/IKkA478rcS
11,303 people follow ALB365
Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Prokuroria merr nën hetim gjyqtarë nga Fieri, Elbasani, Durrësi dhe Shkodra

Tiranë - Në një kohë kur qeveria ka parashikuar se brenda këtij viti do të përmbyllë reformën në sistemin e...

Close