|E hënë, Qershor 26, 2017

Kombinimi që bënë magjinë në fytyrën tuaj. 

largea_caj-mente111347389093     Nenexhiku dhe kamomili janë kombinim i dy përbërësve magjikë që bëjnë mrekulli në rinimin e lëkurës suaj dhe mbajë larg puçrrat nga fytyra.

Përdorni një tas për përzierje për 1 lugë lule kamomili dhe me sasinë e njëjtë të nenexhikut të freskët. Kësaj mase shtojini edhe një të bardhë të vezës dhe një lugë mjaltë.

Pastrojeni mirë fytyrën tuaj dhe pastaj aplikojeni këtë masë në lëkurë. Mbajeni për 20 minuta dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë. Rezultatet do të jenë të dukshme pasi ta keni ndjekur këtë recetë për 5 seanca.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia e qarkullimit rrugor rrit masat kundër shoferave të pa disiplinuar

Fier - Policia e qarkullimit rrugor në drejtorinë e policisë së qarkut Fier ka rritur masat kundër drejtuesve të automjeteve...

Close