|E premte, Tetor 20, 2017

Konsullata shqiptare e Milanos me flamurin e Shqipërisë dhe të Kosovës 

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se janë ngritur flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës në godinën e re të Konsullatës shqiptare të Milanos.

“U ngritën sot edhe flamujt në godinën e re të Konsullatës Shqiptare të Milanos. Në vijim do të çelim të tjera stacione dinjitoze e të përbashkëta për shërbimet konsullore për shqiptarët nëpër botë”, ka shkruar Rama në Facebook.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Atifete Jahjaga përuron bustin e Nënë Terezës

Maltë - Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga dhe presidentja e Maltës, Marie Louise Coleiro Preca, inauguruan bustin e Nënës Terezë...

Close