|E premte, Shkurt 23, 2018

Kosovarët 200 mijë euro ndihma për të përmbyturit . 

Ndihmat_per_banoretKosovë – Përmbytjet në Shqipëri, 14 kamionë me ndihma nga Kosova . Kamionët me ndihma nga Kosova për banorët që janë përmbytur. Kamionët me ndihma ushqimore dhe veshmbathje drejt jugut të vendit.

Përmbytjet në Shqipëri, ndihmat janë mbledhur nga 300 biznese kosovare. Vlera e ndihmave nga Kosova mbi 200 mijë Euro.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ledjan Muçaraku
Pranga mashtruesit “Gravata e zezë”.

    Fier - Një super-skemë...

Close